Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valóban én lettem volna a...

Valóban én lettem volna a bunkó, mert megkértem, hogy ne fogdosson?

Figyelt kérdés

Egy vadidegennel váltottunk néhány szót munkaügyben és ahogy magyarázott egyszer csak arra lettem figyelmes, hopp már a fél vállamat fogja, később pedig még a karomat is megérintette. Ekkor udvariasan megkértem, hogy legyen szíves ne fogdosni. Tényleg normálisan mondtam, de utána láttam rajta, hogy teljesen megsértődött, más hangnemben beszélt.

Tudom, hogy vannak, akiknek ez rossz beidegződés és a metakommunikációjuk része, hogy megérintik a másikat, de engem kifejezetten irritál, ha vadidegenek minden indok és előzetes egyeztetés nélkül elkezdenek “tapizni”.

Kérdés: Emiatt bunkó voltam-e.



2022. szept. 4. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem.
2022. szept. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%
Igen.
2022. szept. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Helyes, jól tetted. Ki nem állom, ha egy idegen hozzámér, akár bizalmaskodva akár "csak" szimplán a metakommunikáció részeként.
2022. szept. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Én is ismerek ilyen embert, engem is idegesít, pedig tudom, hogy semmi hátsó szándék nincs benne. Lehet, hogy másképp kellett volna mondanod, hogy téged ez zavar, és hogy ne sértődjön meg, nem a személyének szól, csak nem szereted, senkitől.
2022. szept. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy bunkó voltál e? Nehogy már te kérj elnézést azért, mert más fogdos az engedélyed nélkül. Vannak helyzetek, ahol csak ebből ért a másik.
2022. szept. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem, de ilyenkor inkább csak óvatosan, de érezhetően elég, ha arrébb rántod a vállad, és csak akkor szólsz, ha ebből nem értett.
2022. szept. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor ezt kell tenni, jól cselekedtél, ne foglalkozz a következményekkel.
2022. szept. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%

Kutyákat ilyen esetben szokták otthagyni a menhelyen, mivel antiszoc....

bunkó nem voltál, de én az életben nem szólnék hozzád többet.

Fszom kivan a hisztis nebántsvirágokból.....

2022. szept. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó az, aki nekiáll fogdosni.
2022. szept. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is érintkezős típus vagyok, de én már megtanultam, mikor kinél van ott a helye. Nem voltál bunkó. Rám is szóltak már, arra is, hogy túl közel álltam, nyilván szarul esett, de meg tudom érteni.
2022. szept. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!