Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt olyan hogy úgy váltatok...

Volt olyan hogy úgy váltatok el, hogy megkérte ne keresd többé, később mégis megkerested és jól sült el?

Figyelt kérdés
2021. aug. 14. 21:23
 1/8 anonim válasza:
19%
Igen, a “ne keress tobbe” altalaban duhbol hangzik el.
2021. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Olyan volt, hogy o kuszott szinte negykezlab, de kb felev mulva. De amugy is annak a kozeledeset varnam, aki ezt mondta, akkor is, ha beledoglok.
2021. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennél egyértelműbben szerintem senkinek nem lehet a tudtára adni, hogy nem vagyok rád kíváncsi. Ha te ennek ellenére még is rá erőlteted magad az miért kéne, hogy jól elsüljön? Engem zaklattak már (miután megmondtam, h ne keress többet csak azért is írogatott mindenhol) és nem, nem sült el jól. Akkor gyenge voltam és visszafogadtam, de én nem éreztem utána jól magam. De egy kicsit karakánabb alkat elküldte volna a fenébe.
2021. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekem tegnapelőtt írta ezt az egyik barátom,de dühből. Tegnap írtam neki, mindjárt el is olvasta, és megint minden a régi.
2021. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mondtam ezt egy "barátomnak", és a mai napig tartom magam hozzá, hogy nem akarnám, hogy ezt megszegje. Nem hirtelen felindulásból mondtam, gyűlt bennem régóta.
2021. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én szerintem is hirtelen dühből mondta.
2021. aug. 15. 06:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Hagyd, hogy keressen!
2021. aug. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondták már sokan, hogy megöllek, meg nemakarlat többé látni, örökre felejts el!!


Ezek általában egy-két hét intervallumot jelentenek!

2021. aug. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!