Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utolsó óráról "betegség,,...

Utolsó óráról "betegség,, miatt elkéretőztem és megkértem a tanárt hogy ne írjon be hiányzónak,ne írjon igazolatlant belement. Lelkiismeret furdalásom van ez miatt! Hogyan enyhítsem?? Nagyon furdal.

Figyelt kérdés

2022. márc. 24. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha beteg voltál, hol az orvosi igazolás?
2022. márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hatudtal ez van
2022. márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Nincs súlya az életben, mindenki lesz.rja, a tanáraid is. Élvezd ezt a szép tavaszi napot, aztan írd meg a leckéd.
2022. márc. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Jajj ééélet! Nincs katasztrófa sem, és igazolatlanod sincs. Hol itt a probléma?


Nem volt egyenes amit csináltál, de kárt nem tettél semmiben/senkiben vele. Egy két nap , és enyhülni fog a bűntudatod, mikor látod, hogy a világ ugyan úgy folyik magától, mint eddig.


Fogd fel úgy, hogy egy ilyen új érzelmi tapasztalattal egy kicsit jobban ismered magad. Már tudod, hogy ilyen helyzetben hogyan reagálsz , és ez alapján el fogod tudni dönteni, hogy legközelebb is megteszed-e.

2022. márc. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Valószínű nyelvtanóra lehetett amiről ellógtál,mert ilyen hogy "ez miatt" nyelvtanilag helytelen!Olyan van hogy "emiatt".
2022. márc. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Teszteket szükségszerű megoldani, ha erre kötelezik az embert.
2022. márc. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen lelkiismeretfurdalásod, mert látszik a kérdésedből, hogy bánt, tehát nem vagy alapvetően egy lógós típus. Nehogy azt hidd, hogy más sosw csinált ilyet. Én egyszer utolsó tesiről kértem el magam, mert korábban ment a buszom. Ezt így kerekperec megmondtam a tanárnak és elfogadta. Szerintem a te tanárod erre már nem is emlékszik.
2022. márc. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sokat lógtam már, mindegyiknél volt lelkiismeret furdalásom.
2022. márc. 24. 14:59
 9/12 A kérdező kommentje:
Olyan a sulim hogy nehéz a sok idióta gyerek közt benn lenni akik még a kakin pisin röhögne, aztán 18 -20 évesek... no komment
2022. márc. 24. 15:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Milyen óráról mentél el?
2022. márc. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!