Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rájöttem ,hogy a fiú haveromat...

Rájöttem ,hogy a fiú haveromat megcsalja a barátnője pedig nincsenek régóta együtt. Hogyan mondjam el neki? 18/L

Figyelt kérdés
Láttam a lányt a városban egy másik sráccal csókolózni. Hogyan lehet ezt a történést szépen elmondani a haveromnak?

2022. szept. 5. 15:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
En a te helyedbe eloszor a csajjal beszélnék
2022. szept. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

8, nyilván ha atomjaira szeded a kérdést, akkor lehet így is értelmezni, csak akkor teljesen értelmetlen az egész.

És melyik vlaószínűbb? Hogy valkait úgy csal meg a párja, hogy járnak, vagy ha úgy, hogy nem? Az egyik úgy ahogy van értelmetlen, mint arra te is rámutattál.. Persze ha hülyének nézzük a kérdezőt, akkor lehet így értelmezni, de.. minek?

2022. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Én össze jönnék a csajjal és megmutatnám a barátomnak.
2022. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Csinálj valamit bizonyítékot, bár ha úgy érzed, hogy elég erős a kapocs köztetek, és nem csak haverok vagytok, sokkal inkább legjobb barátok például, akkor lehet olyan erős ez az egész, hogy higyjen a szavadnak, ellenkező esetben tényleg jöhetsz ki akár te is rosszul, ha a csaj jól hazudik és téged állít be hazugnak.
2022. szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Legalabb levideoztad ahogy smarolnak?
2022. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hat mondjuk ugy h "Megcsal a csajod, lattam egy masik csavoval". Haverok kozt ezt siman el lehet mondani sztem
2022. szept. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Végül is hogy döntöttél?
2022. szept. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, nem hitte el.
2022. szept. 7. 14:07
 19/20 anonim ***** válasza:
Azert kellett volna levideoznod
2022. szept. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
És mi történt? Megharagudodtt r ád?
2022. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!