Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyi a valószínűsége, hogy...

Mennyi a valószínűsége, hogy félreértelmeztem, hogy akar valamit?

Figyelt kérdés

0,52. Kiszámoltam. :D

Viccet félretéve, önbizalomhiányom van és nem merem elhinni, ha valaki valóban érdeklődik irántam. Amikor vele voltam, akkor meggyőződésem volt, hogy figyel és tetszek neki, meg az volt az érzésem, mintha meg akart volna szólítani. Lehet ezt csak úgy beképzelni?



2022. szept. 12. 14:13
 1/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Ezzel én is küzdöttem egy ideig. Nehezen sikerült a párommal összejönnöm az önbizalom hiányom miatt (sajnos még most is vannak problémáim.)

Tudom hogy nehéz ezért nem javaslom hogy menj oda hozzá.

De ha esetleg sikerül megszerezned az elérhetőségét,elkezdhettek beszélni és idővel minden kiderül :)

2022. szept. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy jó a társasága...
2022. szept. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a kérdésem, hogy lehet-e ezt csak úgy beképzelni?
2022. szept. 12. 14:45
 4/7 anonim válasza:
100%
Előfordulhat hogy félre érted,de ha nem érted félre és ő tényleg kedvel,akkor mi a terved?
2022. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valahogy kifejezni, hogy nyitott vagyok.
2022. szept. 12. 15:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet beképzelni is. Vannak, akik mindenkiről azt képzelik, hogy akar valamit, mások meg a nyilvánvalóról is elhitetik magukkal, hogy nem igaz. A legtöbbször az agyunk észlelése köszönőviszonyban sincs a valósággal. Gyerekkori minták rángatják dróton.
2022. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak eleg kozvetlen, konnyen felreertheto emberek 😀 Gondolom te vagy a csaj. Ha nem felenk a srac biztos jelzi feled ha bejosz neki
2022. szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!