Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért állt közel hozzám?

Miért állt közel hozzám?

Figyelt kérdés

Férfi a sorban nagyon közel állt meg mögöttem, ráadásul periférikusan ahogy láttam mintha rajtam nézett volna végig - aztán lehet csak saját magán. Ahogy oldalra néztem láttam, hogy azonnal ő is arra nézett amerre én.

Jobb dolgom pedig nincs, úgyhogy kénytelen vagyok az élet ilyen fontos történéseivel foglalkozni.



2022. szept. 22. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Kíváncsi volt, hogy te fingtál-e, vagy az ő mögötte lévő.
2022. szept. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam egyből.
2022. szept. 22. 15:13
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Én ilyet akkor szoktam, ha így bele lehet látni a dekoltázsba, és érdekel, milyen is.
2022. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Akkor csinálj valami jobb dolgot ennyire unatkozás helyett.
2022. szept. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kabát volt rajtam, nem volt dekoltázs.
2022. szept. 22. 15:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tetszett neki a cipőd, bár a lábadat jobban megnézte volna. Lehet a kabátod tetszett neki, de lehet mást nézett (volna meg). Vagy a nadrágod tetszett neki, vagy a hajad.
2022. szept. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Tetszett neki a kisugárzásod. Azt nem fékezi a kabát sem. Van olyan, hogy valaki iránt meghatározhatatlan vonzalmat érzünk, pedig nem is ismerjük, és még a feromonok se játszanak, mert olyan közel nem kerültünk egymáshoz.
2022. szept. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!