Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szereted a Cobra 11 című...

Szereted a Cobra 11 című sorozatot?

Figyelt kérdés

2022. szept. 26. 15:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem.


Én a Harmadik műszakot szerettem. :)

2022. szept. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban szerettem, ma már nem üti meg a mércét.
2022. szept. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%

Nem. Idegesítő

Kb mindenbrész ugyanaz

2022. szept. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Csak közlöm, hogy már 1 éve befejezték a sorozatot, mert már egy ideje Németben sem ütötte meg az elvárt nézettséget, meg Erdogan Atalay azt nyilatkozta, hogy 25 év már tényleg elég volt neki is. Csak a mi kis országunkba nem tudom hány évaddal le vannak maradva.
2022. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
Nem, mert sok a kamu jelenet benne.
2022. szept. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Régen nagyon szerettem és alig vártam a vasárnap este hét órát. De nagyon egysíkúvá vált a vége felé, ezért már nem is néztem. Kicsivel Tom Beck megjelenése után teljesen elvesztettem a fonalat, már nem érdekelt.


Egyértelműen a legjobb páros Erdogan Atalay-René Steinke volt.

2022. szept. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Imádom
2022. okt. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Az első néhány évadot nagyon szerettem. utána még néztem pár évig, aztán meguntam.

Nekem anno Mark Keller (Andre Fux) volt a kedvencem.

2022. okt. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én szeretem, de valóban érezhető volt a minőségi romlás, illetve az, hogy egyre irreálisabb lett a dolog. Az első néhány évad, amikor még Semir társai Frank (Johannes Brandrup) és Andre (Mark Keller) voltak, akkor tényleg izgalmas krími volt, és olykor mertek elég érdekes témákhoz nyúlni. Például volt egy rész, amikor Andre és Semir egy perverz apa után nyomoztak, aki a saját lányával fajtalankodott. Ebben a mai PC világban ma lehetetlen lenne egy ilyen epizód. Tom Kranich (René Steinke) második időszakáig tetszett nekem a legjobban. Érdemes mindeképp megemlítenem Jan Richter (Christian Oliver) időszakát is. Ő hozott némi új lendületet. Amikor behozták Gedeon Burkhardot, azaz Chris Rittert, az egyértelműen hibás lépés volt, nem is élt sokáig a Semir-Chris páros. Egyébként Atalay és Burkhard nem is jöttek ki jól egymással. Aztán jött Ben Jager (Tom Beck), ami a leghumorosabb részeket, de egyben a legsablonosabbakat is hozta. Próbálkoztak az Alex Brandtot alakító Vinzenz Kieferrel, amely hozott némi komolyságot a sorozatba, viszont a nézettség annyira nem jött, és a háttérben feszültségek voltak Kieferrel, így az se volt hosszú életű. Utána jött Paul Renner, akit Daniel Roesner alakított, aki majdhogynem egy Ben 2 volt karakterisztikailag, csak fiatalosabb kiadásban. Érezte az RTL, hogy annyira nem biztos, hogy jó az irány, mert a 24. évadban (ami a németeknél 47-48.évadok) elkezdtek újra komolyabb hangvételű epizódokat is forgatni, kevesebb lett a poénkodás, de teljesen nem veszett el. Majd Roesner nem akart már forgatni, hanem szörfözésre adta a fejét, így kivették a sorozatból, ezzel egyidőben gyakorlatilag a teljes szereplőgárda le lett cserélve, csak Dana (Gizem Emre) maradt a régiek közül, és egy teljes restart kezdődött. Komor hangulatú epizódokkal, újra krímisebb, thrilleresebb lett a szisztéma, de érezhetően későn lépték meg ezt a váltást. Meg Atalay is megöregedett. Viszont azt nagyon jó dolognak tartottam, hogy megdöntötték a becsületes Semir karakterét, a megingathatatlan rendőrt. Ez emberibbé tette a karaktert, mert 25 év operatív rendőri munka a valóságban is nagyon kemény, és elég nehéz lehet 25 évet "tisztán" maradni úgy, hogy mindenféle minden hájjal megkent bűnözővel nézel szembe, kockáztatva az életed.


Az utolsó 3x90 perces záró epizódokra nagyon kíváncsi vagyok, remélhetőleg sikerül Semir Gerkhan történetét méltón lezárni.

2023. jan. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9-es, mit követett el Semir?
2023. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!