Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szereted a Cobra 11 című...

Szereted a Cobra 11 című sorozatot?

Figyelt kérdés

2022. szept. 26. 15:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

#10

Bizonyítékot hamisított. Bár nem értem amúgy, mert a legújabb epizódban már mintha semmit sem csinált volna, úgy zajlott le a történet.

2023. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
25%
Ben Jager (Tom Beck) még valahogy elviselhető volt…de ami utána jött az katasztrófa… semmi köze nem volt az autópálya-rendőrséghez. Inkább unalmas titkosszolgálat lett az egész.
2023. máj. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

#11, köszi a választ!

A tegnapiban Dana párját úgy viccelte meg, hogy miatta került börtönbe. Nem értettem, miről van szó.

2023. máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

#13

Igen, mert Max uszította rá a belsősöket az előző évadban. 😀

2023. máj. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

És tényleg volt börtönben is? :O Mégis még mindig rendőr?

Pedig azt hittem, láttam az előző évadot is...

2023. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#15

Volt. Először gyilkossággal vádolták, de aztán Max és Kramer tisztázta. Viszont a végén beismerte a bizonyítékhamisítást. És azután is lecsukták, tehát én se értettem, hogy most minden úgy ment tovább, mintha mi sem történt volna.

2023. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Tervezem megnézni majd a teljes sorozatot, mert öregebb mint én, és gyerekkori emlékeken kívül csak az utóbbi 3-4 évadot láttam az RTL-en.

Most már azt sem tudom, hogy ez az utolsó három filmhosszúságú rész a befejezés, vagy átálltak erre a formátumra.

Köszi a "beszélgetést"! :)

2023. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#17

Elvileg átállnak erre a formulátumra, rendeltek még epizódokat, mert Németországban sikeresek voltak a vetítések.


Én is köszönöm!

2023. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Yes
2023. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
75%

Sokáig szerettem, számomra a Tom Kranich-Semir Gerkhan páros volt az igazi. A Bent alakító színészt kedvelem, de nekem azok a részek többnyire komolytalanok voltak. Alexxel visszatért a krimi hangulat, én nagyon sajnáltam, hogy ki(ny)írták, nem az ő hibája, hogy évek óta vesztette a sorozat a nézőket már Tom Beckkel is. Talán nem kellett volna ennyire humorherold vonalba elvinni egy bűnügyi sorozatot.

Abban meg egyetértek az egyik korábbi kommentelővel, hogy Gedeon Burkhardot alias Rex gazdáját semmilyen szinten nem kellett volna belekeverni az egészbe, pláne nem főszereplőként. Számomra onnantól volt hanyatlás az egész, amit szerintem még meg lehetett volna menteni, ha a krimi jelleget korábban hozzák vissza. Alex után pedig nem is voltam képes követni a sztorit, belenéztem egy-egy részbe, mind borzalmasan erőltetett volt. Ráadásul minden valamirevaló mellékszereplőt (Krüger, Jenny, Suzanne, Hartmuth) is kicsináltak.

2023. szept. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!