Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki hogyan készül - milyen...

Ki hogyan készül - milyen gondolatokkal, érzésekkel - a jövő évre? Eltelt ebből az évből már 9 hónap - a szeptember is elköszönt tegnap.

Figyelt kérdés
Három hónap múlva már 2023.-at fogunk írni...

#őszi időszak #év vége felé
2022. okt. 1. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nekem tökmindegy hogy 2022-t vagy 2023-mat írunk
2022. okt. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeretném végre anyagilag elérni a céljaimat.

Ausztriában élek és 2 év után most jutottam el odáig,hogy nem egy nyamvadt WG-ben hanem saját albérletben élek.

2022. okt. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Ezerrel készülök a C1-es nyelvvizsgára, hogy tudjak menni külföldi mesterre. (Jelenleg van sok nyelvvizsgám, de az összes B2-es csak)


Meg ugye lesz záróvizsga, szakdoga leadás, ilyesmi. Közben dolgozom, kutatok, hogy legyen tapasztalatom meg hogy könnyebben felvegyenek.

Párommal nézzük a kiköltözés esetleges nehézségeit és keressük a megoldásokat.


Valahogy így.

21n

2022. okt. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló: sok szerencsét kívánok azért!


2-es válaszoló: anyagilag én is szeretnék jobban stabilizálódni. (Idén már végre-valahára elértem egy éppen hogy tűrhetőnek nevezhető szintet...)


3-as válaszoló: sok sikert kívánok Életcéljaid Eléréséhez!

2022. okt. 1. 11:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazából egyszerre várom is a következő évet, illetve nem is. Elég nagy döntést kell meghoznom, ami nem kicsit kavarja meg az állóvizet és mozdítana ki a komfortzónámból. Meg elég sok változás is lesz, amiknek eléggé érzem mindkét oldalát.

Most, ebben a pillanatban sok kérdőjel és vegyes érzelmek vannak bennem, de igyekszem bizakodó maradni :)

2022. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló: kicsit hasonlóképpen érzek én is. Minden jót kívánok Neked az elkövetkezendő évre!
2022. okt. 5. 00:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, én is minden jót, sok sikert és kitartást kívánok neked kérdező! :) (#5 voltam)
2022. okt. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!