Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kinek milyen volt az első...

Kinek milyen volt az első napja az iskolában?

Figyelt kérdés

2018. szept. 3. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Depis
2018. szept. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem emlékszem, régen voltam elsős.
2018. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
nekem jol telt. oltogattam a nyomikat. fogadjunk meg mindig szuzek meg ilyenek.
2018. szept. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
#3 fogadjunk Te is az vagy még...😂
2018. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
nem. a nyaron en tobb caajjal is voltam. mivel helyes vagyok es izmos. van akaraterom mindig megkapom amit akarok.
2018. szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
csajjal
2018. szept. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
#5 Igazán büszke lehetsz magadra. Nekem nem az az eredmény, hogy végigb**zom a fél várost. Jóllehet, az osztálytársaidnak sem.
2018. szept. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
97%

Hát nekem elég vegyes érzelmeim vannak...


Most mentem 9.-be, gimnáziumba. Maga az évnyitó jó volt, lezavartak az egészet kevesebb, mint 15 perc alatt, nem úgy, mint általánosban a jó kis 1 órás évnyitókat... :D


Utána 4 ofői... Nem vagyok valami beszédes hirtelen ilyen nagy társaságban, de sikerült ahhoz az egyetlen lányhoz ülnöm az osztályban, aki full csendben van, és látszik rajta, hogy nem mer megszólalni. Ami persze nem baj, mert ilyenkor mondom én is tiszta stressz vagyok, de ő még nem is nagyon próbált beszélgetni, 5-ből 4x én kezdeményeztem a beszélgetést :S Ne értsetek félre nekem nem is kell egy túlbuzgó, hangos barátnő, én tökéletesen beérnek egy ilyen visszafogottabb lánnyal is, még úgy is próbálok barátkozni vele a továbbiakban is, végülis ez még csak az első nap volt, csak ki tudja, hogy ő mennyire akar velem...


Az órarenden kiakadtam, tudom ennél még csak rosszabb lesz, de már így is nagyon rosszul néz ki, hogy 7-8 óraim vannak minden nap, főleg, hogy az egyetlen tantárgy, ami még érdekelne is (biosz), nem lesz legalább még egy évig..



Az osztály... Túl sok a lány. Nagyon is. 37-en vagyunk, ebből 30(!!!) lány. Sokkal jobban örülnék annak ha kevesebben lennénk, mert így tuti, hogy nem leszünk összetartóak... A fő hangadók, akik vezetni fogják az osztályt, már most látom hogy megvannak, szóval... Nem volt rossz, de kicsit kétségbe vagyok esve, félek a 4 legrosszabb évem felé fogok most nézni :s


Szóval ja, köszi, hogy leírhattam

2018. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
elé*
2018. szept. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#5... gondolom gyerek vagy még... azt usmered, higy a "jó bornak nem kell cégér"?
2018. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!