Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak? Még mindig nem...

Mit csináljak? Még mindig nem merek elmenni.

Figyelt kérdés

Pár hónapja (lehet lesz itt olyan troll, aki felismeri a kérdést, nem érdekel) csatlakoztam egy online közösséghez ahol élő programokat is szerveznek széles körben. Kb 2000 aktív tag van, teljesen tiszta lappal indultam és kezdtek megismerni az emberek.

Amíg nem talált meg egy rosszindulatú beteg figura aki belémkötött, én jól elküldtem a francba, mire az egész beszélgetést kissé elferdítva kipakolta a csoportba, és hirtelen elkezdtek az emberek letiltogatni, meg kitiltani az eseményekről. Kiraktak a csoportból is és csak egy kamunévvel tudok ott lenni.

Már többször gondoltam rá, hogy valahogy visszatérek, de félek, egyszerűen nem tudom mit tehetek. Feljelentésbe nem akarok belebonyolódni ilyen internetes trollkodás miatt, de felháborítónak érzem, hogy valós kapcsolatoktól vágtak el és lejáratták a nevem azzal, hogy teret adtak ennek a fickónak a véleményére.


Kb olyan mint a Jhonny Depp, Amber sztori.


Semmi probléma nincs velem a legnagyobb jószívvel pozitivitással és várakozásokkal csatlakoztam a közösséghez és szépen lassan épültek is a kapcsolataim. Most meg úgy érzem, hogy a közösség bármelyik tagja lesúlythat rám azzal, hogy hallotta a kamukat és bárki akivel kapcsolatba próbálok lépni elmenekül.


De ez így nagyon nem jó.

Életedben egyszer van egy ilyen lehetőség. Iszonyatosan nagy távlatok voltak benne. Komoly jól szervezett összetartó közösség és egy ilyen barom így tönkretette benne a nevem. Ez egyszerűen helyrehozhatatlan.


Ti mit csinálnátok? Nincs rá megoldás nem? El kell kerülni őket. Mindenkit aki benne van a csoportban. mert mindenki potenciálisan veszélyes rám azzal, hogy tovább terjeszti a hazugságokat....


2022. okt. 4. 18:44
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Sporteseményeket, összejöveteleket, kis zártkörű bulikat, üzleti megbeszéléseket, túrákat, nyelvtanulást, stb. Ilyeneket szerveztek. 90%-ban a csoportban bejegyzett eseményeknek és hirdetéseknek valódi háttere volt, ahova el lehet menni jelen lehet lenni megismerkedni a közösség tagjaival. Egyfajta üzenőfal volt. És ezen tették xarrá a nevemet. Csak pár ember. a 99%-meg hírként fogadta. Mint azt, hogy mondjuk jövő héten kirándulás lesz valahol. És mivel bíznak a közösségben elhitték és inkább elkerülnek.


Ez nekem életem legnagyobb égése és még mindig, hónapok óta kínlódok miatta!

2022. okt. 4. 18:46
 2/20 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy lejáratom a lejáratót. Rászállok kamuprofilokkal stb. Széteszem az egész életét, behívok a közösségbe mindenféle beteg embert úgy, hogy kiteszem perverz, stb fórumokba aztán lehet szépen a falra festett ördögöket kergetni. Utána megjelenek és már senkit sem fog érdekelni, hogy az ix ipszilon jóskával valamikor összevesztem, mert azokhoz képest angyal vagyok akiket berakok a közösségbe..... Csináljam ezt? Ha szép szóval nem megy?
2022. okt. 4. 18:47
 3/20 A kérdező kommentje:
Egyébként az összes meghirdetett eseményt ugyanúgy látom, csak nem merek rájuk elmenni. Félek, hogy megtámadnak vagy belémkötnek azok az arcok akik felültek a gyűlölködésnek. Pedig egyébként egy nagyon jó kis közösség 99%-ban kedves és pozitív emberekkel. Elég az az 1-2 hülye, hogy így tönkretettek 99% előtt.
2022. okt. 4. 18:49
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Nagy az isten állatkertje.
2022. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
5x is. :)
2022. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

Ideje lenne elfelejteni ezt az egészet, és egy egészen más irányba gondolkodni.

Kár ebbe energiát feccőlni, sajnos kizárt hogy tisztára tudnád mosni a neved.



Ui.: Én emlékszem a pár hónappal ezelőtti kérdésedre

2022. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Ha elferdítve palolta ki, akkor neked elvileg megvan az eredeti beszélgetés, amit nyugodtan megmutathattál volna mindenkinek, hogy lássák, hogy kamuzik a másik.

Szerintem még mindig nem késő, de lehet tényleg jobb lenne, inkább más felé is nézelődnél, mert hosszú távon nem hiszem, hogy túl tudsz lépni rajta.

2022. okt. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
6: én nem is merem említeni, hogy az összesre emlékszem. :)
2022. okt. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Sajna túl komplex az egész ahhoz, hogy újra felvegyem a kesztyűt.
2022. okt. 4. 19:39
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"lesz itt olyan troll, aki felismeri a kérdést"


Tehát rögtön megbélyegzed "troll-nak" azt aki felismer a két hetente feltett hasonló kérdéseid alapján??!

2022. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!