Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen volt egy buli 2009-2010...

Milyen volt egy buli 2009-2010 ben? Milyen helyeken jártál??

Figyelt kérdés
Akkor voltam fiatal én nem jártam mert visszahúzódó vagyok és mentálisan sem valami egészséges. Milyen volt akkor bulizni? Akár diszkó vagy bármi? Miben más mint most? Kicsit néha bánom eszembe jut talán párszor csak el kellett volna menni. Mondjuk nem volt kivel.

2022. okt. 12. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Ugyanolyan szar volt mint most
2022. okt. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Voltak jó dalok, amiben értelmes szöveg is volt, nem csak 3 percig ismétel 2-3 mondatot mint manapság :D :D
2022. okt. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Abban az időben voltam 18-19 éves. Leginkább házibulikba jártunk, nagy ritkán diszkóba. A zenék nagyon jók voltak, most nem tudom, mi a helyzet, mert már nem járok bulizni
2022. okt. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor még létezett a Zöld Pardon nevű hely a Petőfi híd budai hídfőjénél. Az olyasmi volt, mint a Budapest Park, csak jobb elhelyezkedésű volt. A zenék jó szarok voltak, de ez a kutyát nem érdekelte. Sokkal kevesebbet basztattuk a telefont buli közben, viszont volt nálunk digitális fényképezőgép és azzal örökítettük meg a pillanatokat. Morrisonba is voltunk párszor, alja volt nagyon. De olcso volt a pia, mindenki szét volt csapva.
2022. okt. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!