Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek gáz ha 15 évesen...

Szerintetek gáz ha 15 évesen nemjárok menő szórakozóhelyekre?! Mert engem mindig ezzel piszkálnak hogy gyerekes vagyok mert még nemvoltam ilyen szórakozó helyeken stb. De szerintem ez hülyeség.

Figyelt kérdés

2016. nov. 6. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ok a gyerekesek amiert nem tudjak elfogadni hogy neked masra van igenyed. Sot. Mindannyian gyerekek vagytok meg igazabol. Ne vedd fel ezeket, ha majd ugy erzed akkor elmesz.
2016. nov. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz.
2016. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Eh megertelek. Am szerintem nem gáz , de vannak aki így fogják fel sajnos (osztályomban pl sokan). Én sem járok ilyen helyekre, pedig amúgy szeretnék csak nincs kivel #sad.
2016. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Utolso vagyok. 15 szintén
2016. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
16 vagyok és én se megyek szórakozóhelyekre csak házibulikba nyáron ha van és meghivnak. Engem is csesztetnek érte, hogy nem megyek el hétvégén szórakozóhelyekre pedig engem már beengedének a 16-os bulikra, viszont téged még nem.
2016. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem is csesztettek, és féltem is, hogy kimaradok majd ebből az életmódból. 16 évesen szilveszterkor a haverommal filmnapot tartottunk. Mikor ezt megmondtam az osztálytársaimnak, lekezelően válaszoltak. Végül később, 18 évesen kezdtem el bulizni, és még most, 31 évesen is járok. De anyósomék pl 47 évesen kezdtek el bulizgatni újra. Sosem késő semmi sem, ti tizenöt évesek is majd később jöttök rá erre. 15 évesen még ne járjon bulizni egy gyerek sem, mert 18 évesen lehet hivatalosan bejutni egy ilyen helyre.
2016. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, hidd el, akivel igazán baj van, az az, aki nem tudja felfogni, ha valaki máshogy gondolkodik. Úszni az árral pedig amúgy sem mindig jó, sőt..
2016. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!