Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fenyegetőzik egy gyerek hogy...

Fenyegetőzik egy gyerek hogy meg akar verni.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött az egész hogy kért tőlem gyújtót. Én adtam neki, aztán zsebre rakta. Ezután fenyegetőzött hogy ha megverem akkor visszaadja. Elkezdett lökdösődni, de nem lett belőle semmi. A gyerek 2 évvel idősebb nálam, számtalanszor volt

már utcai bunyóban. Régi haverjaim ismerik, idáig nem is nagyon beszéltem vele, nem akarok vele balhézni de ha kell odaállok elé. Ti mit csinálnátok a helyemben?


2022. okt. 13. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Többet nem adnék neki gyújtot (sem semmi mást) és minden környezetet elkerülnék, ahova ő odakerülhet. Még egy 200 fős faluban sem kötelező midnenkivel találkozni. Ha akarok, megoldod.
2022. okt. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hívják? Adok én neki!
2022. okt. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Tanulsag: idegennel nemallunk szoba. Ezt mar 5 eves korban megtsnitjak a szulok.


Szoval benne volt a lehetoseg,h vki ker vmit toled es nem adja vissza. Ez legyen a tanulopenzes ne adj semmit oda senkinek ,mert elteheti zsebre.


Ez tipik megelhetesi bunozo,mert arra jatszik,h megvered es feljelent sulyos testi sertesert. Biztos kozteri kamerazott helyszinen intezne vagy veletlen ottt lennenek tanunak a haverjai!!!


Eztipikus cigany csobehuzas. Megelhetesi bunozes.


Ne verd meg az illetot. Soha tobbet ne allj szoba vele. Keruld.


Soha tobbet ne vedd elo semmilyen targyadat ideg elott,se ne add a kezebe,mert ugyanigy zsebreteheti.

2022. okt. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Először is. Nem idegen. Sulinkba jár, még nem álltam szóba vele. Másodszor. Soha többet nem adok neki idáig se adtam senkinek se nagyon csak azoknak akiket ismerek és tudom hogy nem ekkora gyökerek. Köszi a válaszokat.
2022. okt. 13. 16:48
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Szokj le a dohányzásról, és akkor nem lesz nálad se gyújtó. Többet árt neked, mint ez a srác.
2022. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Ne adj idegeneknek gyújtót, szokj le a dohányzásról, kerüld el ezt a gyereket nagy ívben.
2022. okt. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Mintha csak magamat láttam volna, velem is ezt csinálta annó egy gyerek.


Cserébe megvertem, a pénztárcáját elvettem és feldobtam valami random ember erkélyére, a telefonját ledobtam a földre, leköptem, és miközben a földön feküdt beletöröltem a cipőm.


1 év felfüggesztett de megérte, azóta is lelkileg össze van törve

2022. okt. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

#7:

Látszik, hogy te is egy visszamaradott primitív őstulok vagy. De azokat is sajnálom, akik erre a gyökér válaszra zöldet mertek nyomni.

2022. okt. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
A gyakoris szűz incel nagyon megmondta most!
2022. okt. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Hát na a sok kicsi sokra megy egy idő után. Vagy hagyta volna inkább magát? Akkor most ő lenne sz@rba!
2022. okt. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!