Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol ismerkedtek 40 felettiek?

Hol ismerkedtek 40 felettiek?

Figyelt kérdés
2022. okt. 14. 01:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már sehol. Nem is akarok, feladtam.
2022. okt. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább neten, de kb mint az első. Sem időm sem energiám a sok elmebetegre.
2022. okt. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sehol,várom a csodát.
2022. okt. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Lassan közeledek a 60-hoz és mivel egyedül élek ezért próbáltam 40 körüli nőkkel ismerkedni társkeresőkön. Sajnos a legtöbb válaszoló hölgy elhízott, szexmániás és zűrös hátterű volt. Ráadásul a legtöbben még benne voltak egy előző kapcsolatban, és nekik csak ugródeszkának kellett volna valaki, hogy le tudjanak lépni az előző pasastól és legyen hol lakniuk. Sok nő a gyerekeinek keresett apapótlót magának meg eltartót. Viszont nekem pont nem hiányzik egy neveletlen "hozott gyerek" akire nem lehet semmiért sem rászólni mert jogai vannak és amúgy is azzal vágna vissza, hogy "ne szólj rám, mert nem te vagy az apám". Amúgy sem szeretnék gyerekeket nevelni, hanem sokkal inkább utazgatni, vagy a bp.-i cs.házamban bütykölgetni, kertészkedni, és mediterrán/olaszos ételeket főzöcskézni. Így is évente többször elutazom valamerre, csak nem az igazi egyedül menni vagy vadidegenekkel. Sajnos szinte lehetetlen egy egyszerű, rendes, mosolygós 40 körüli nőt találni ma Magyarországon. Olyant meg főleg nem, aki nem egész nap a közösségi térben él és egy percre sem tudja letenni a telefonját.
2022. okt. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Azt hittem velem vam a gond.

Szomorú hogy ide jutottunk.Pedig egyedül rettentő rossz, már egyre nehezebben viselem.

Aki gondolja írjon nyugodtan, szívesen veszem!

2022. okt. 14. 12:48
 6/15 mi-kk válasza:
24%
#4 60 évesen mi közöd 40 éves nőkhöz? Keresgélj a saját korosztályodban nagypapa.
2022. okt. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, esetleg írjál pár szót magadról.
2022. okt. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
46 éves nő vagyok.Egyedül maradtam s nagyon nem jó.
2022. okt. 17. 06:43
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél ki valahova egy képet, és írjál le pár szót magadról (pl. legalább a helyet áruld el, ahol élsz) - szerintem bőven lesz jelentkező.
2022. okt. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

Sok újság, folyóirat... társkereső rovatában nézelődj. Bizonyára nem az első lesz az igazi, de a társkeresés - keresés.

Kitartást és nem elszomorodást kívánok!

2022. okt. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!