Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy kérjem el vminek az árát...

Hogy kérjem el vminek az árát utólag, ha folyamatosan letarhálnak?

Figyelt kérdés

Voltunk egy rendezvényen barátnőm kezdjük ott h alapból nem hozott pénztárcát. Éhesen jött el úgyhogy vettem neki kaját természetesen, ne éhesen lépjen már fel (fellépőkként jöttünk). Láttam hogy van tekercs dohányja, de nem akartam kérni, kivel tudtam h az este folyamán még úgy is lesz rá szükségem szóval vettem magamnak egy dobozzal, viszont neki is elfogyott közben így az este folyamán bármikor dohányoztam ő is vett egy szállal, ergo igazából az egész dobozt pont felesben szívtuk el. Drága volt a kaja is, a dohány is viszont kellemetlenül érezném magam hogyha elkezdeném behajtani rajta... (+infó h próbáltam tőle többször cigit kérni hátha így egálban lesz vmennyire hogyha én is kapok tőle, viszont mindig van vmi ami miatt éppen akkor nem tud adni nekem.. :/)

Egyszóval kellemetlenül érzem magam, mivel jóban vagyunk viszont nekem ez, diákként, fizetés nélkül, a jelenlegi árak mellett nagyon rosszul jött ki.

Nem ez volt az első ilyen eset ezzel a barátnőmmel.



2022. okt. 17. 19:34
 1/5 A kérdező kommentje:

*tekerős dohányja

*mivel

2022. okt. 17. 19:36
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a baratnod kihasznal, es te hagyod, akkor bocs, decsinald tovabb... hat erre nem lehet mit mondani...
2022. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy ne kérd el az árát. Ne legyél balek, eleve ne adj neki semmit. Teljesen hülyének néz az állítólagos barátnőd.
2022. okt. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondj nemet ezentúl. Miért olyan nehéz az? Hiszen szemmel láthatóan ő nem a barátnőd.
2022. okt. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mar bocs, de o nem baratnod, hanem egy patkany. :) Es ezt o tudja, hogy hagyod magad es ki sem allsz magadert, ergo egy kihasznalhato baleknak tart... keress mas bararokat!
nov. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!