Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Beszélgetéskor valaki miért...

Beszélgetéskor valaki miért mosolyog folyamatosan elfolytottan, amikor beszélek hozzá?

Figyelt kérdés
Úgy kell elképzelni, mintha a szája szegletében folyamatosan halvány mosoly ülne. Két dolog jutott az eszembe, vagy valami nagyon furcsát lát rajtam és csak ennyire tudja türtőztetni magát vagy ez valami szimpátia jele. Más egyébként aznap nem nevetett ki meg nem is néztem ki viccesen, de hát ez elég szubjektív, hogy kinek mi a vicces.

2022. szept. 18. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig mosolygok, miközben beszélgetek valakivel, kivéve ha nem kedvelem vagy nagyon untat. Ez lehet nagy mosoly és kicsi is. Nem jelent semmit.
2022. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

En is mosolygos vagyok. Azt jelenti higy kedvel teged, szivesen beszelget veled, vagy csak ilyen mosolygos a termeszete ;)

Ne gondolj bele tul sokat.

Aki mosolyog rad, az jo jel!

2022. szept. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, nem olyan szituációról van szó, hogy tetszek-e valakinek. Ez nem olyan helyzet, ahol ez felmerülhet.

Köszi a válaszokat!

2022. szept. 18. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szoktam így mosolyogni, ha olyannal beszélgetek, aki szimpatikus számomra, vagy már eleve régebb óta ismerem és szívesen vagyok a társaságában. Részemről nincsen semmi rossz szándék mögötte.
2022. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ėn akkor szoktam így mosolyogni, ha szimpatikus vagy bejön nekem az illető.
2023. márc. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!