Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek felvilágosultabbak...

Az emberek felvilágosultabbak vagy a kisugárzásom segít?

Figyelt kérdés
tikkelek, avagy akaratlan rángások, néha enyhe vokális, illetve könnyen összerezzenek zajoktól, de nem félelem miatt. Régen sokszor betaláltak emiatt, de manapság már nem. Még a rosszindulatúbb emberek sem szoktak, lehet azért mert már megbékéltem ezzel? Legalábbis számomra rendben van, nem feszengek emiatt. Rég nem kötött belém senki már. 22/f
2022. okt. 22. 00:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Illetve mondták már nekem mások hogy ijesztő "vibeom" van, pedig nem szoktam fenyegetni másokat meg agresszív sem vagyok.
2022. okt. 22. 00:57
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jo kerdes. De inkabn nem allitanam, hogy az emberek felvilagosultabbak, mert hidd el, hogy nem.


Sanszosabb, hogy a te hozzaallasod lett jobb.

2022. okt. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lehet, az eddig átélt dolgaim erősebbé tettek, olyanokat is eltudok viselni amit korábban nem.
2022. okt. 22. 01:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy jó nagydarab egyén vagyok, aki dadog amióta beszélni tud. Régen engem is bántottak, de aztán igazából pont az történt, mint veled. Nem az, hogy nem bántanak már, hanem néha visszakapom hogy kezdetben féltek is tőlem xD gondolom mert amekkora vagyok + dadogás végett egy igen csendes ember, és ez így ijesztővé tett vagy nem tudom. Az emberek felnőnek, már nem vicces nekik ha valaki dadog, vagy tikkel, rángatózik stb, inkább elkerülik az illetőt, náluk már inkább az a szokás. Tudod, ha nem illesz bele egy "normális" sémába mások szemében, furának tartanak, meg ijesztőnek. Ne foglalkozz velük, nézd a jó oldalát, legalább hamarabb kiszűröd kikkel nem érdemes ismerkedni. Kevés emberrel vagyok jóban, de azok szinte mind a barátaim. 24/f
2022. okt. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4.A cégnél elfogadtak, egész normális brigád van, nem túl intelligens mind de nem szemetek. Én átlag magasságú és testalkatú vagyok, de nem félek a haláltól szóval semmitől sem.
2022. okt. 22. 01:12
 6/10 A kérdező kommentje:
Bár nem bánnám ha lenne olyan nő aki felvállalna
2022. okt. 22. 01:16
 7/10 anonim ***** válasza:

(4#)

Nekem sincsen barátnőm, azt szerezni azért komolyabb megpróbáltatás. De kitartást, egyszer majd jön valaki.

2022. okt. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pedig igencsak igénylem már a szexuális életet, kétlem hogy csak úgy "jön" valaki.
2022. okt. 22. 01:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát csak úgy persze, hogy nem. Tenni kell érte, persze többet mint egy átlagos embernek, ezért abszolút nincs könnyű dolgunk, de feladni sose szabad, hisz akkor abszolút nem lesz esélyed.
2022. okt. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyszer online összeakadtam egy mentálisan kicsit sem egészséges csajjal, kb ő "szedett fel" engem. Nem volt rossz, bár nem tartott sokáig mert nem tudtam kezelni. Hangulata nonstop ingadozott meg miegymás.
2022. okt. 22. 01:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!