Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elmenjek ma este bulizni?

Elmenjek ma este bulizni?

Figyelt kérdés

Egy társaságon belül felmerült, hogy menjünk el egy szórakozóhelyre, ma este. Nem tudom eldönteni, hogy van-e kedvem ehhez. Alapvetően vegyesek a tapasztalataim az ilyen helyekkel. Viszont jó lenne csoportosan összefutni, ami elég ritka, nagyon változatos mindenkinek az időbeosztása, nehéz összehozni, hogy sokan érjünk rá egyszerre. Ma egyébként este hatig van órám, az utolsón zh-t írunk, és nekem kb erre a hétre ennyi. Holnap az "első órám", ami egyben az utolsó délután négytől lesz hatig, tehát korán se kell kelnem, speciális felkészülést sem igényel, az esetleges másnaposság nem befolyásolja a teljesítményemet.

Most azon gondolkodom, hogy ráírok a hozzám legközelebb álló személyre a társaságon belül és ha ő megy, akkor én is.

Mit javasoltok? Menjek?



2022. okt. 26. 12:52
A kérdező szavazást indított:
Menj
Ne menj
Dönts annak a válasza alapján, akire rá akarsz írni, hogy megy-e
16 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Nehogy beginázzanak...megőrültél hugi?
2022. okt. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj, tuti jó lesz. Mindig a spontán bulik a legjobbak.
2022. okt. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj, persze. A társaság a lényeg, nem a szórakozóhely. Legrosszabb esetben az első pár órában dumáltok egy jót, aztán mikor mindenki csak csapatni akarja és már nincs érdmei kommunikáció, hazamész és annyi.

Meg persze az is lehet, hogy elkap a partyhangulat és hajnalig fogod csapatni:D


Van jobb dolgod? Gondolom nincs. Akkor meg miért ne?

2022. okt. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, elkapott a migrénes fejfájás a délutánra, szóval off lett :c
2022. okt. 26. 23:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Nnnaszép:(
2022. okt. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!