Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az gáz ha a nőm nem engedi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha a nőm nem engedi hogy este fel 12 kor elmenjek alduni úgy hogy én már 22 kor mindig aludni szoktam?

Figyelt kérdés

Szevasztok !No ez a helyzet a barátnőm nem akkar elengedni aludni és amikor meg fent maradok nem ír mert kényszerből nem beszél ő senkivel és megsértődik hogy ott hagyom őt valamikor este 3 kor sértődött meg hogy ott hagyom


Több dolgon is kiakad ez csak ilyen kis ,,apróság “ a ,,kapcsolatunk “” ban


Ő 15 én 16 (most jár valakivel először és pont en vagyok a szerencsés :ha mondom neki akkor is megsértődik szóval azt ne írjatok h mondjam neki


Koszi :)



#beteges?!
2018. dec. 29. 00:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Hát ilyen ha egy kislány a “nőd.” Mi az hogy nem engedi? Fogod magad és elmész aludni, aztán nyugodtan megsértődhet. Úr Isten..
2018. dec. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy nem engedi. Att, mert a baratnőd tiszteled őt, fontos a vélemenye stb.attól még szabad akaratod van. Ha aludni szeretnél elköszönsz és alszol. Ha ilyen korán megengeded neki, hogy parancsolgasson az gáz. De ha megengeded, akkor magadat hibáztathatod csak.
2018. dec. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Hát igen. Hamar felnőnek ezek a mai fiatalok. Már 15 éves kis taknyosként azt hiszi, hogy ő a te megmondó központod. És gondolj bele abba, hogy ez csak rosszabbodni fog.

Én azt mondom gyere át borsodba itt nem lesz irányítás csak csinálj családit oszt jóccakát.

2018. dec. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát én ott hagyom nyugodtan csak nem fogja fel hogy attól hogy a barátnőm van magán életem és egyébként 9 hónapja járunk csak nekem nincs kedvem mindig veszekedni ezért inkább leszarom nagy ívből az egészet😐
2018. dec. 29. 02:19
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Remélem, csak troll vagy, nem pedig egy rosszul gondolkodó 16 éves srác, aki 'férfinek' képzeli magát!

.

- 15 éves lány nem lehet "nőd", még messze van, hogy nő lehessen,

- "ezért inkább leszarom nagy ívből az egészet😐" - akkor pedig mi a fenének írod ki kérdésed?

2018. dec. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
😂😂😂😂😂😂
2018. dec. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Amikor már alhatnál éjjel, akkor írod ki a kérdésedet és válaszolsz a felvetésekre. Te fordítva vagy bekötve és ennek nem a "barátnőd" az oka...
2018. dec. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ahhoz képest még hajnali 2kor is kommetel :D
2018. dec. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
kommentel
2018. dec. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

De jót nevettem :DDD


Amikor én voltam 15 akkor volt először olyan, hogy csaj végett tovább maradtam fent a megszokottnál. Volt, hogy 2-3-ig írtunk. Persze volt, hogy elfáradtam én mindig írtam neki, hogy megyek aludni mert fáradt vagyok. Nem szokott ez gondot okozni. Néha írt, hogy légyszi még ne menj stb, volt, hogy kicsit még maradtam (5-10 perc) de aztán léptem.


Aztán volt egy 2 éves kapcsolatom, ott sose volt ilyen, hogy mikor megyünk aludni, volt, hogy bealudt, volt, hogy fent volt sokáig. Nem jártunk mindig egyszerre aludni.


Most nincs senkim, csak több lánnyal is beszélgetek (nagyrészük barát/haver). És van egy aki hasonló, de viccből csinálja és én is vele. Amikor először eljátszotta ezt akkor meglepődtem, hogy ennek meg mibaja, aztán leesett. :D Azóta én is eljátszok hasonlókat vele :D


F/19

2018. dec. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!