Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akik sulis korukban minden...

Akik sulis korukban minden hétvégén jártak bulizni, később munka mellett mennyivel változott?

Figyelt kérdés
Kevesebbet mész, főleg ha hétvégente is kell dolgoznod?
2022. okt. 28. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

27 éves koromig ugyanúgy mentem minden hétvégén. Akkor is sokszor amikor másnap dolgoznom kellett.

Aztán terhes lettem a paromtól és nyilván megszűntek a bulik.

Azóta 4-5 havonta 1xer megyünk.

30/N

2022. okt. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

4 évig párhuzamosan toltam a munkát és az egyetemet, nem bírtam volna, ha nem tombolom ki magam minden hétvégén.


Mikor végeztem és kikopott a munka mellől az egyetem, sokkal több időm lett szórakozásra, de sokkal kevesebb igényem ilyen szórakozásra. Nem jártam annyit bulizni, de sokkal több időt töltök társaságban más formában (közös túrák, társasjáték estek, gamingelős esték, ilyesmi).


Nem dolgozok hétvégente, teljes mértékben ki van zárva. 8-tól 4-ig, viszlát. :D

2022. okt. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azota hetkoznap is bulizunk 😅
2022. okt. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel a munkaköröm olyan, hogy hétköznapra esik a legtöbb szabadnapom, a munkatársaim meg alkoholisták, többet bulizok, mint egyetemen.

Szabadnapokon munkatársakkal buli, ha korán végzünk, szintén velük buli vagy kocsmázás, hétvégén meg a munkán kívüli barátaimmal.

2022. okt. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!