Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történt volna, ha Anakint...

Mi történt volna, ha Anakint küldik Grievous után és Obi-Wan marad Winduékkal Palpatine mellett? Mi változott volna?

Figyelt kérdés
Csak szerintem lett volna teljesen más úgy a végkimenetele a dolgoknak?

2020. júl. 7. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is teljesen más lett volna a végkimenetel
2020. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem derül ki, hogy Palpatine sith.
2020. júl. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
A legvége úgy is az lett volna hogy Anakinból Darth Vader lesz. Persze nyilván a sztori nagy része alakulhatott volna másképp de én szerintem jóval bonyolultabban és hosszabban amit követni nem hiszem hogy sokan tudtak volna.
2020. júl. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Hát Anakin simán legyőzte volna Grievoust. Hát ha Windu megint földre kényszeríti Palpatinet és ugye Obi Wan ott akkor valszeg megölik.
2020. júl. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Annyi változott volna, hogy Grievoust Anakin öli meg, Palpi keres egy újabb csicskást a droidok élére. Anakin ugyanúgy Vader lett volna előbb utóbb. Max Obi is meghalt volna.
2020. júl. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%

A 2-es adta a jó választ. Palpatine Anakinnak fedte fel magát, tehát nem derült volna ki, hogy Sith.


Ettől függetlenül Grievous halála után Winduék felszólították volna Palpatine-t, hogy mondjon le a különleges jogairól, de erre az esetre tuti lett volna az öregnek B-terve (pl. egy új csicska Grievous helyére), aminek ürügyén megtartotta volna a jogosítványait. Kérdés, hogy erre mit léptek volna Winduék.

2020. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A filmből nem derült ki,de a könyvben ott van Anakin fő motivációja.

Mester akar lenni,mert csak a mesterek ferhetnek hozzá a jedi és a sith holocronohoz.

Ezekből tanulva akarja megakadájozni padme halálát.

Szóval annyi történt volna hogy pár nappal,héttel vagy hónappal később következik be a végeredmény.

2020. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!