Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Magyarországon, mely részen...

Magyarországon, mely részen nincsnnek roma emberek?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy Veszprém, Ajka, Várpalota meg a Göcsej részen nincsenek. Ez igaz? És még hol nincsennek, vagy csak elenyésző a számuk az országban?

2022. okt. 30. 03:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Olyan helyeken, ahol eleve emberek sincsenek.
2022. okt. 30. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen. Falvakban, nagyvárosokban, Budapesten is mindenhol vannak, vannak utcák/kerületek/városrészek, ahol többen, vagy éppen kevesebben.

Nyilván lehet pld. 200 fős sváb falu, ahol 1 ember sincs, de ez nem jellemző.

2022. okt. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos ezek olyanok mint a kullancs. Mindenhol megtalálhatók ebben az országban.
2022. okt. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a 2. kerület felső részén nem találkoztam még ott lakó romával
2022. okt. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ajkai vagyok.

Itt van mellettünk Devecser 😀

Ott csak romák élnek.

2022. okt. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Rózsadomb.
2022. okt. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
I., II. és XII. kerület
2022. okt. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Sváb falvakban nem igen találsz, meg direkt vannak olyan települések, ahova nem engednek romákat beköltözni.

Aki ezt a roma kérdést nem érti, az költözzön tényleg olyan faluba, ahol vannak. Állítom ha szélső balos is volt világ életében, pár hónap múlva már náci, horogkeresztes karszalaggal fog a boltba menni.

2022. okt. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszolóknak igazuk van, gazdag részeken kevesebb, de nincs olyan hely ahol egy sincs.

A viselkedésük alapján kellene megítélni őket, azzal sincs gond hogy valaki nem szeretne velük társkapcsolatot, de amikor csak szín alapján cigányozik és ítélkezik valaki az már primitív és rasszista.

Ezt úgy írtam hogy én is tartok az agresszív romáktól és próbálom elkerülni őket, de nem ítélem el a normálisakat! A normális viselkedésű cigányok is megutálják a fehéreket mert rasszista világot alakítanak ki körülöttük.

2022. okt. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jellemzően, ahol drágább az ingatlan, ott nincsenek, vagy jóval kevesebben vannak a csöves fajtából. Az olcsóbb, lelakottab részeken tudnak megtelepedni.
2022. okt. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!