Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Romaként hogyan viszonyulsz a...

Romaként hogyan viszonyulsz a magyarokhoz?

Figyelt kérdés

2021. máj. 8. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez milyen kérdés? Mire vagy kíváncsi?
2021. máj. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Amíg adnak cigit, mikor kérek, vagy aprót, mikor a bevásárlóközpontoknál kéregetek,addig nincs semmi probléma.

Flórián 28F khurdo sukár pinzsárdo

2021. máj. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

"Neharaguggyá', de tudná' adni egykis pénzt? Kinnéleka' zuccán, de felvettek jövőhéttő' dógozni, a háromszorosát adom neked vissza."


"Kettűszhájz a nektarin a szhűűlűűű! Kettűszhájz a szhűűlűűű, a barack! Kettűszhájz a kettűszhájz!"


"Százas a levendula csak egy százasér'...!"


"Cigicigicigicigi!"


"Zoknit tessék, zoknit tessék!"

2021. máj. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1: Pl. hogy rasszistának gondolják e a romák a magyarokat, és hogy velük szembe azok e, meg ehhez hasonlók.
2021. máj. 8. 11:14
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Rasszizmus sajnos úgy veszem észre hogy mind a két oldalon van. Munka terén sajnos a külföldi olcsó munkaerő kiszorítja a magyar és roma munkavállalókat egyaránt a munkaerőpiacról.
2021. máj. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagyok roma, és nem is a kérdésre válaszolok (bocsi), csak azt írnám le, hogy ahol én lakom, az auchanos biztonsági őrök 95%-a cigány, és ez nekem nagyon szimpatikus :). Bár lehet, hogy a nem romák kiszorultak így ebből a munkakörből, nem tudom :(. Mindenesetre tetszik, hogy a "rend őreként" vannak jelen, és nem láthatók el munkakerülő, csaló, hazudozó és egyéb jelzőkkel csak azért, mert nem hófehér a bőrük.
2021. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Emberként
2021. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazából ez teljes mértékben személy függő

Pl ahol én dolgozom ott az emberek jelentős része teljesen normálisnak és korrektül viselkedik velem , azokkal én is teljesen normálisan és kulturáltan beszelgetek.

Van egy pár akinek nem kifejezetten vagyok a szíve csücske, azzokal nem viselkednek szinte sehogyan szia-szia nap elején és végén megvan még ha bármit kérdez válaszolok és igazából ennyi.

21/ciganyfiú

2021. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!