Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megéri lányként megverekednem...

Megéri lányként megverekednem egy másik lánnyal a pasim miatt és a barátaim miatt ha nem tudok jogi utón előrébb jutni?

Figyelt kérdés

Van egy 18 éves nárcisztikus, rosszindulatú, provokatív, sunyi és irreális beképzelt lány. Aki tönkre tette először is a barátomat. Akinek előtte még csak 1x volt párkapcsolata. Az is ilyen 5 évvel korábban. És most 26 éves a barátom. És nem is tartott csak két hónapig. És egy éve megismerte ezt a lányt. És nagyon tetszet neki külsőre és azt hitte az elején, hogy belsőre is normális. És végül összejöttek. Bár ami érdekes, hogy a lány csak a lottó nyeremény után akart leállni vele. Mikor is egy Audi A5-el jelent meg a városában. Pedig előtte még az volt, hogy az 70 km / 1,25 óra távolság miatt nem lehet köztük semmi még akkor sem ha minden nap oda tud menni a barátom. Nekem ilyen 50-50km mindkettő város. 1 óra. És egy pár hónapig jól ment minden miután a lány elkezdett arrogáns lenni és mindenért elkezdte basztatni a srácot. Pl azért is mert annyi ideig nem volt barátnője. Meg, hogy igazából nem is néz ki jól amit a barátom valóban el is hitt magáról. Tehát egy lelkileg sérült, némileg önbizalom hiányos embert pontosan, hogy felfelé kéne építeni. És azt sem motiválóan, hanem kedvesen. De neki pontosan, hogy inkább még lejjebb sikerült rombolnia. Utána a kapcsolatuk után a barátom teljesen összetört ők meg csináltak róla egy mém-gúny oldalt. Pl azért mert a barátom sírt a lány után. És aljasabbnál, aljasabb képeket készítettek a barátomról, annál is aljasabb idézetekkel a csaj kiteregette a szintén rosszindulatú barátjainak a srác összes gyenge pontját. Utána az oldalt megtalálták a rendőrség megbüntetett egy pár embert. De csak ennyi volt. És mellette eljártak ahhoz a szórakozóhelyhez direkt azért, hogy a barátomat leégessék és basztassák. A végén annyira keményen csinálták, hogy orrba vágta a lányt. Egy 21 éves kakaskodó Boxra járó egyént pedig megvert. Utána a lány hegyomlás 150kgs apja meg mindenkit kiütött ott aki nem csinált semmit azt is kivéve a lány társaságát. Csak ment ordibált és ütöt senkit nem hagyva szóhoz jutni. Nyilván az a 6-7 10-en, 20-on éves meg lefagyott attól, hogy egy bazi nagy állat ott verekedik. Elvileg már volt börtönben is súlyos testi sértésért. Nagyon megvert valakit. Mert neki is van valami idegbetegsége. Nem baj ha az apja megkísérli azt majd, hogy minket is megüssön akkor majd tárcsázzuk is a rendőrséget.

És a barátom arra kér, hogy verjem meg a lányt, hogy ne fiúnak keljen megvernie. Mert bosszút akar állni rajta mindenhogy és sajnos lelkileg rajta nem tudunk pedig az lenni a hatásos. Vagy szerezzünk ellenük bizonyítékot, hogy néha mivel provokálják az embereket.

De a másik már mások is megakarják verni. Mert sokan megutálták eleinte minden fiúnak és lánynak azt mutatta, hogy ő egy szépségkirálynő, angyali természettel. Akinek egyébként nagyon hosszú szép haja kb 1m. Kristály kék szemei és fullos alakja lenne.. Bár én is majdnem vagyok ilyen szép. Csak utána mindenkit akit nem tartott magával egyenértéküvel. Vagy kibeszélt a háta mögött vagy a szemébe is köcsög volt. Másokat pedig manipulált tovább. És ebbe a dologba pár középiskolás és egyetemista barátom is benne van túl nyomó részt fiúk. De az egyik középiskolás barátnőm is azt akarja, hogy verjük meg együtt. Mert őt azért bántották mert kicsit ducibb. Csakhogy azon kívűl neki is ugyanolyan bomba alakja lenne, sőt. Meg provokálták őt is. Többen persze. És nem is egyszer. Pedig nem is igazán ismerték egymást. Csak ilyen kedvük volt. És ez a barátnőm nem szerettii az úgymond ribizliket. Annyira, hogy verekedett is már ilyen lányokkal. Most is ezt akarja tenni megakarja verni ezt a lányt meg a legjobb barátnőjét aki ugyanezt csinálja mindenkivel. És ő azt mondja, hogy nem kell ellenük bizonyíték. Mert a rendőrség úgysem fog tenni semmit. Az apját meg úgyis lecsukják ha hozzánk nyúl ezután. Én pedig mondtam, hogy lehetőleg nem akarok verekedni azért, hogy mi kerüljünk bajba. Mondtam neki, hogyha legközelebb belekötnek készítsen róla ő is hanganyagot. Sajnos ők még nagyon gazdagok is.

Ti mit gondoltok ha nem verekedéssel, akkor mondjuk, hogy tudnánk megoldani ezt úgy, hogy a rendőrség valamit esetleg tegyen is. Mert legutóbb a beégető oldalt is megmutatták a barátom szülei. Barátomnak több hangfelvétele is van ellenük, hogy miket mondanak nekik. De 200-nál többre nem büntettek senkit. És ez a legtöbbjüknek onnan, semmiség. Mivel eléggé pénzes onnan mindenki. De az ehhez illő viselkedésük és emberségük már nincs meg. Függetlenül attól, hogy papíron nagy vagy még kiskorú volt az illető. Mert ez lényegében becsületsértésnek és zaklatásnak minősül amit csinálnak.

20/L



2022. nov. 6. 20:17
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
A lánynak a személxisége nekem már ott megbukott volna ha valakinek azt mondja, hogy 1,25 óra távolság miatt akkor sem jön össze valakivel. Ha minden nap tudnak találkozni!
2022. nov. 6. 20:19
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne verjetek meg senkit, kérjetek távoltartási végzést a lány ellen!
2022. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Már bocsánat ha nektek úgy jött le, hogy biztosan romák vagyunk. Sem én, sem a barátom, sem a társaságunk nem az. Meg őszintén szólva ők sem azok. De mind1 is mert gázabbul is viselkednek mint a legtöbb roma. Hogyha azok lennénk akkor nagyobb esély lenne rá, hogy már rég lerendeztük volna és akkor valószínüleg inkább csak az agresszió lenne a megoldás. Bár ismerek olyan romákat akik lehet, hogy még nyugodtabban is kezelnék ezt a dolgot. De a kérdésben mi is éppen, hogy más megoldást akarunk keresni.

Csak mindennek van egy határa.

#6 Nem mindegy neked, hogy mennyi idős vagyok. Nincsen sok különbség manapság a két korosztály között inteligenciába. A velem egyidős lányok és fiúk még gyerekesebbek mert ők többnek is akarnak tűnni annál amik. És ezzel pontosan, hogy csak vissza felé fejlődnek.

2022. nov. 6. 20:43
 4/36 anonim ***** válasza:
97%

Elég szomorú és egyben gáz is.

20 éves vagy, nem 14.

A kedves párod meg nevetséges, gyenge puha plömpi.


Ha lenne egy kis sütnivalód, akkor rájönnél, hogy a kedves párod mással - jelen esetben veled - végeztetné a piszkos munkát, neked lenne nyoma későbbiekben az erkölcsi bizonyítványban, nem neki..

2022. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
66%

Miert vannak torolve a valaszok?


Ha egyaltalan felmerul annak a lehetosege, hogy verekedessel 'intezzetek el' barmilyen vitas ugyet, tok mindegy hogy romak vagytok vagy sem, a 'baratod' sem jobb egy fokkal se a goblinoknal. Az egesz sztori hihetetlenul zavaros, tele van szemelyes sertettseggel, valoszinuleg elhallgatott reszletekkel, es egeszen elkepesztonek tartom hogy egy allitolag civizalt orszagban emberek igy eljenek.

2022. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

#4 Nem tudom mennyi idős vagy de biztos, hogy nálad biza érettebb vagyok. Az egyik részét a dolognak már a 3-mas válaszomban kifejtettem. Ha lehet akkor ne vegyél rá, hogy írjak egy regényt. Mert a kisgyerekes felfogásoddal úgysem fogod megérteni!

Másrészt ha lenne egy kis eszed és ismernéd a barátomat akkor nem mondanál rá ilyet. Mert nem tudod, hogy miken ment keresztül 21 éves koráig nem volt kapcsolata, mert olyan helyen laknak..

Volt egy súlyos betegsége, a covid is neki sokkal keményebben keresztbe tett mint pl nekem. Pedig nekem is nagyon rossz volt. És az ezekből származó erőteljes depresszió. És most még a végén az, hogy egy ezt a lényt találta meg mint barátnő.

Persze ahhoz, hogy értsd ezt ész és emberség kéne!

2022. nov. 6. 21:00
 7/36 A kérdező kommentje:
#5 Csak úgy mondom, hogy azok közül egyik választ sem én jelentettem!
2022. nov. 6. 21:01
 8/36 anonim ***** válasza:
95%
Törvénytelensegre semmilyen betegseg vagy sanyarú gyerekkor nem mentseg!!!
2022. nov. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Mármint arra, hogy a végén kiállt magáért a barátom. Nem feltétlen mentség, ez igaz. Viszont mellette provokálták is. De szerencsére ez után meg is találták az oldalt is. És akkor egy időre bekussoltak amikor megbüntették őket. Vagyis mostmár a barátommal annyira nem incselkednek, de elég volt az amit akkor csináltak. Mostmár mindenki mással csinálják ezt akinél kicsit is többnek tartják magukat.
2022. nov. 6. 21:06
 10/36 anonim ***** válasza:
78%
Mondom en, goblinok.
2022. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!