Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megéri lányként megverekednem...

Megéri lányként megverekednem egy másik lánnyal a pasim miatt és a barátaim miatt ha nem tudok jogi utón előrébb jutni?

Figyelt kérdés

Van egy 18 éves nárcisztikus, rosszindulatú, provokatív, sunyi és irreális beképzelt lány. Aki tönkre tette először is a barátomat. Akinek előtte még csak 1x volt párkapcsolata. Az is ilyen 5 évvel korábban. És most 26 éves a barátom. És nem is tartott csak két hónapig. És egy éve megismerte ezt a lányt. És nagyon tetszet neki külsőre és azt hitte az elején, hogy belsőre is normális. És végül összejöttek. Bár ami érdekes, hogy a lány csak a lottó nyeremény után akart leállni vele. Mikor is egy Audi A5-el jelent meg a városában. Pedig előtte még az volt, hogy az 70 km / 1,25 óra távolság miatt nem lehet köztük semmi még akkor sem ha minden nap oda tud menni a barátom. Nekem ilyen 50-50km mindkettő város. 1 óra. És egy pár hónapig jól ment minden miután a lány elkezdett arrogáns lenni és mindenért elkezdte basztatni a srácot. Pl azért is mert annyi ideig nem volt barátnője. Meg, hogy igazából nem is néz ki jól amit a barátom valóban el is hitt magáról. Tehát egy lelkileg sérült, némileg önbizalom hiányos embert pontosan, hogy felfelé kéne építeni. És azt sem motiválóan, hanem kedvesen. De neki pontosan, hogy inkább még lejjebb sikerült rombolnia. Utána a kapcsolatuk után a barátom teljesen összetört ők meg csináltak róla egy mém-gúny oldalt. Pl azért mert a barátom sírt a lány után. És aljasabbnál, aljasabb képeket készítettek a barátomról, annál is aljasabb idézetekkel a csaj kiteregette a szintén rosszindulatú barátjainak a srác összes gyenge pontját. Utána az oldalt megtalálták a rendőrség megbüntetett egy pár embert. De csak ennyi volt. És mellette eljártak ahhoz a szórakozóhelyhez direkt azért, hogy a barátomat leégessék és basztassák. A végén annyira keményen csinálták, hogy orrba vágta a lányt. Egy 21 éves kakaskodó Boxra járó egyént pedig megvert. Utána a lány hegyomlás 150kgs apja meg mindenkit kiütött ott aki nem csinált semmit azt is kivéve a lány társaságát. Csak ment ordibált és ütöt senkit nem hagyva szóhoz jutni. Nyilván az a 6-7 10-en, 20-on éves meg lefagyott attól, hogy egy bazi nagy állat ott verekedik. Elvileg már volt börtönben is súlyos testi sértésért. Nagyon megvert valakit. Mert neki is van valami idegbetegsége. Nem baj ha az apja megkísérli azt majd, hogy minket is megüssön akkor majd tárcsázzuk is a rendőrséget.

És a barátom arra kér, hogy verjem meg a lányt, hogy ne fiúnak keljen megvernie. Mert bosszút akar állni rajta mindenhogy és sajnos lelkileg rajta nem tudunk pedig az lenni a hatásos. Vagy szerezzünk ellenük bizonyítékot, hogy néha mivel provokálják az embereket.

De a másik már mások is megakarják verni. Mert sokan megutálták eleinte minden fiúnak és lánynak azt mutatta, hogy ő egy szépségkirálynő, angyali természettel. Akinek egyébként nagyon hosszú szép haja kb 1m. Kristály kék szemei és fullos alakja lenne.. Bár én is majdnem vagyok ilyen szép. Csak utána mindenkit akit nem tartott magával egyenértéküvel. Vagy kibeszélt a háta mögött vagy a szemébe is köcsög volt. Másokat pedig manipulált tovább. És ebbe a dologba pár középiskolás és egyetemista barátom is benne van túl nyomó részt fiúk. De az egyik középiskolás barátnőm is azt akarja, hogy verjük meg együtt. Mert őt azért bántották mert kicsit ducibb. Csakhogy azon kívűl neki is ugyanolyan bomba alakja lenne, sőt. Meg provokálták őt is. Többen persze. És nem is egyszer. Pedig nem is igazán ismerték egymást. Csak ilyen kedvük volt. És ez a barátnőm nem szerettii az úgymond ribizliket. Annyira, hogy verekedett is már ilyen lányokkal. Most is ezt akarja tenni megakarja verni ezt a lányt meg a legjobb barátnőjét aki ugyanezt csinálja mindenkivel. És ő azt mondja, hogy nem kell ellenük bizonyíték. Mert a rendőrség úgysem fog tenni semmit. Az apját meg úgyis lecsukják ha hozzánk nyúl ezután. Én pedig mondtam, hogy lehetőleg nem akarok verekedni azért, hogy mi kerüljünk bajba. Mondtam neki, hogyha legközelebb belekötnek készítsen róla ő is hanganyagot. Sajnos ők még nagyon gazdagok is.

Ti mit gondoltok ha nem verekedéssel, akkor mondjuk, hogy tudnánk megoldani ezt úgy, hogy a rendőrség valamit esetleg tegyen is. Mert legutóbb a beégető oldalt is megmutatták a barátom szülei. Barátomnak több hangfelvétele is van ellenük, hogy miket mondanak nekik. De 200-nál többre nem büntettek senkit. És ez a legtöbbjüknek onnan, semmiség. Mivel eléggé pénzes onnan mindenki. De az ehhez illő viselkedésük és emberségük már nincs meg. Függetlenül attól, hogy papíron nagy vagy még kiskorú volt az illető. Mert ez lényegében becsületsértésnek és zaklatásnak minősül amit csinálnak.

20/L



2022. nov. 6. 20:17
1 2 3 4
 11/36 Jól van ez így? ***** válasza:
100%
Nem fogjátok érteni, de úgy tudtok rajta bosszút állni, ha nem akartok rajta bosszút állni. A másik meg az, hogy mi értelme egy nem szorongó, manipulatív embert megverni, valószínűleg pont erre vár ő is. Pont ez élteti, hogy hatással van rátok, ezt nem kell neki megadni, ennyi.
2022. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
96%

Egy 26 éves felnőtt férfi, arra kéri a 20 éves barátnőjét,hogy verje meg az ex csaját..


Igen.. A barátod rendkívűl érett MINDEN TÉREN..


Te meg olyan ostoba és primitív vagy, hogy minden zokszó nélkül vállalnál egy rendőrségi ügyet, olyanért, amit nem is a Te sérelmedre követtek el..

Csak halkan jegyzem, a pasid a csaj nélkül is mentálisan gyenge, és beteg..


Persze ahhoz, hogy ezt értsd le kellene venni a szemellenzőt..


Ha arra kérne ugorj a kútba, mert neki attól lesz jó, megteszed?


Kislány.. Gondolkozz és menekülj.

2022. nov. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
73%

12nél a pont.


De tartok tőle hogy nem fogja megerteni.

Nepcsoporti sajátosság okán...

2022. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
17%
Harc a Chadért, hamarosan a mozikban. De jól megy egyeseknek.
2022. nov. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Csak úgy megírom még azt is, hogy a barátom csak egy lehetőségként dobta fel ezt is. Ő inkább azt akarja, hogy lelkileg tiporjuk el vagy pedig a rendörség kezdjen velük valamit. De azt is mondta, hogy igen meg is verhetnénk akár ketten is. Viszont akkor sokkal nagyobb az esélye a rendőrségi ügynek. Inkább az egyik barátnőm akar mindenképp arra rá menni, hogy megverjük őket.
2022. nov. 6. 21:20
 16/36 anonim ***** válasza:
94%

Akkor verd meg.

Aztán majd a böriből gyakorizhatsz.. vagy nem. 😎

2022. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
94%

20 éves vagy, tehát jogilag büntethető.


Tegyük fel, a cicaharc eldurvul, megsérül a 18 éves kiscsaj maradandóan, ami az egész életére kihat.

Vállalod e, egy életen át a következményeket? Képes lennél a büntudattal együtt élni?

Vállalod e, az esetleges kártérítés kifizetését?

Képes lennél e, lemondani az eddigi életedről?

Képes lennél e a szüleid, a másik szülők szemébe nézni?

Mit mondanál?

Belegondoltál már milyen jövő várna rád?

Képes lennél ekkora terhet tenni a szüleidre?


Egy 26 évesnek nem itt kellene tartania. Bocs, de a párod mentálisan labilis és beteg.



Az érettség akkor következik be, amikor az ember megtanulja, hogy kizárólag azon balhézzon, amin érdemes.


Mark Manson

2022. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

#17 Annyira azért nem fogok eldurvulni. És nem is hiszem, hogy olyan durva sérülést tudok neki okozni. Felnőtt 30-as férfiak esetében ritka, hogy maradandó sérülést tudnak okozni egymáson.

De egyébként igazatok van. Én mindenesetre azt fogom csinálni, hogy még egy jópár hónapig hagyom. A barátaimat rá beszélem a hangfelvételre azt hát hogyha akkor eljutunk odáig, hogy kiszabjanak nekik egy olyan bírságot amit már ők is megéreznek. Bár a Petra vagyis a másik csaj esetében ilyen nem igen létezik mivel a nyáron Dubaiba voltak nyaralni. Vagy, hogy bezárják őket egy kis időre. Azt akkor megtanulják.

Egyébként verekedésben is letudnám alázni úgy őket, hogy megérezzék mert lenne egy sebezhető pontjuk amire nagyon büszkék az pedig a nagyon hosszú fenék aláig érő hajuk lenne. Amiből ha felülről kitépnék egy jó darabot. Akkor vágathatnák is le, akkor szerintem nem lenne olyan nagy a duma. És azért biztosan kicsapnák a hisztit. Én nekem is elég hosszú a hajam de én kontyba is tenném mielőtt verekedni készülnék.

Viszont ezt sem fogom megtenni. Mivel egyrészt ezért tuti, hogy kapnék egy szép büntetést. Másrészt valahogy én egyszerűen nem akarok lealacsonyodni az ő szintjük távoli közelségébe sem. Pedig ezt bizony megérdemelné mind2 lány.

Viszont azt a hosszú hajat egyáltalán nem. Dehát sajnos ez van..

2022. nov. 6. 23:49
 19/36 A kérdező kommentje:
És akkor szerintem a fiuk sem lennének annyira odáig értük. De sok hülye férfi bizony még az átlagos lányokat is isteníti. Ezért is van olyan sok lány elszállva magátol.
2022. nov. 6. 23:51
 20/36 A kérdező kommentje:
Egyébként azt mondom, hogy ez a lány nem rég egy 14 éves kiscsajt megtudott verni azért mert a csaj megmondta a magáét neki. Vele mert még keménykedni.
2022. nov. 7. 01:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!