Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok erről a szituáci...

Mit gondoltok erről a szituációról?

Figyelt kérdés

Van egy 5 tagú rokonság. Addig amíg nincs valakinek a szülinapja addig se híre se hamva. Amikor közeledik, akkor a női tag egyből "szia meghívlak titeket xy szülinapjára szombaton 2 órakor"

Nem érdek ez a nő kissé? Meg is említettem neki ezt, és egyből az elfoglaltságra hivatkozik.

Az is ott van, hogy egyáltalán nem is cseveg velünk soha, csak amikor valami érdeke van... Így hogy lehet kapcsolatot tartani, hogy csak összejönnek a tagok az ünnepi alkalomkor és utána tojnak egymásra???



2022. nov. 8. 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

A rokonsággal én is ennyire tartom a kapcsolatot

Amikor ünnep vagy esemény van keressük egymást, amúgy nem

Mindenki éli a saját kis életét a saját családjával és ennyi

Részünkről ennyi kommunikáció és találkozó bőven elég

2022. nov. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem meg elég nagy baj, hogy a rohanó világ miatt ennyire közönösek lettünk egymás iránt.
2022. nov. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg inkább pozitív, hogy a családi ünnepeket legalább együtt tartjátok.
2022. nov. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
3. Az igen, de nem csak ünnepekor illene összejárni.
2022. nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy ez a nő MÁSNAK a szülinapi bulijára hogyan hívhat meg bárkit is?

Mindenki a maga alkalmára hívja meg az embereket.

Vagy félreértek valamit?

2022. nov. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4-esnek: Az, hogy mit illik, erősen függ a lehetőségektől is.
2022. nov. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6. Ha anyagi értelemben érted, akkor nem adok igazat. Kivéve, ha nagyon távol élnek egymástól.
2022. nov. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
5. XY a két gyermeke a férje meg magára értettem. A gyermekek kiskorúak 8 és 14.
2022. nov. 8. 14:20
 9/15 anonim ***** válasza:
Most az a baj hogy valaki meghívott a szülinapjára?
2022. nov. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy csak akkor van az ember meghívva, ha érdeke van. Ebben az esetben a szülinapozás. Ennyi erőből el lehetne engedni ezt az alkalmat....

Vegyünk ide egy példát. Aki párkapcsolatban él, az tudja, hogy a közvetlenség az összetartás a személyes találkozás a dolog fenntartója.... A rokoni kapcsolatnál is ez lenne a lényeg, hogy érdeklődni egymás iránt pl Milyen volt a heted? Hogy vagytok?

Ez sincs itt csak az a rohadt szülinapozós érdek marhaság.....

2022. nov. 8. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!