Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A fiúkhoz/férfiakhoz lenne...

A fiúkhoz/férfiakhoz lenne kérdésem ti mit ereztek vagy hogyan viszonyultok egy ilyen szituációba?

Figyelt kérdés
Feltételezzük hogy egy osztálykiránduláson vagy akár egy szünetben sétálsz(ugye fiúról van szó) és oda jön random az egyik lany barátnőtök és ez rendszeressé válik. Nem tünik fel nektek hogy lehet bejövök neki? Vagy ilyenkor mit éreztek? Ha lenne adandó alkalom te is oda mennél hozzá?

2022. máj. 29. 15:22
 1/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat azt elfelejtettem oda érezni hogy ilyenkor ti azt érzitek hogy mekkora kanok vagytok hogy egy csajjal sétáltok, és eszetekbe se jut kezdeményezni?(elnézést a durva megfogalmazásért)



Ui:bocsi a helyesírási hibák miatt is.

2022. máj. 29. 15:23
 2/8 A kérdező kommentje:
Érezni=írni*
2022. máj. 29. 15:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a tini párkapcsolatokba kellett volna mennie, a puszta szóhasználatból ítélve.

No de..

Én észre venném, hogy gyakrabban keresi a társaságom, biztos nyitnék én is felé.

2022. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Azt gondolnám hogy viszket a pinája
2022. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, akar tőlem valamit. És ha olyan lány lenne, akivel én is el tudnék képzelni egy liaisont, fogadnám is, esetleg viszonoznám is a közeledését.
2022. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyu mar. Te tudsz magyarul? Se szemely, se semmi nincs egyeztetve.
2022. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább a nyelvtanon és a fogalmazáson járjon az agyad, ne a pasizáson.

Olvass sok könyvet, nem ciki. Azt hiszem, van mit bepótolnod ezen a téren.

2022. máj. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és én is elfelejtettem írni: ha kicsit is bejönnél, akkor én is felhúználak, aztán dobnálak, mert azért értelmi csökevényektől nem akarok semmit hosszútávon.
2022. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!