Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit szerettek a bulizásban?

Mit szerettek a bulizásban?

Figyelt kérdés
Voltam vagy három bulin, egy csapat drogos/alkesz tróger pattog valami zenére amit nem is én választottam szóval én is "élvezhetem" azt amit ők.
2022. nov. 9. 05:05
 1/4 A kérdező kommentje:
A másnapi rosszulét meg pláne nem hiányzik, az alkohol a legaljadékabb anyag az országban, csak az elfogadott mert van "kultúrája"
2022. nov. 9. 05:07
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Már annyira nem szeretem, mint régen, most 27 vagyok és már nem ugyanolyan, mint volt 19 évesen. De hogy akkor mit szerettem?


Szeretem a társaságot (ha az jó társaság). Nekem tetszenek is a szórakozóhelyes zenék, de inkább akkor, ha nem az egész tuctuc, hanem ismert számok, amiket lehet énekelni, egy kicsit megremixelve. Akkoriban az alkohol jó hatással volt rám, nevettem, felszabadult voltam, sokat táncoltam, bár táncolni pia nélkül is szeretek. Másnapos régen nem voltam, max egy órát fájt reggel a fejem de akár aznap este mentem volna még egy partyra. Ismerkedni is jó volt fiúkkal, na nem a b.aszós táncra gondolok, hanem amikor odajön, beszélgetünk, tánc, ital, csók... Másnap meg egész nap gondolhatok erre a kellemes emlékre :) Nem drogos helyre jártam és normálisan táncoltam, a tömeg néha túl sok volt de piásan az sem érdekelt :D Meg nem mindig volt tömeg.


Olyan 21 évesen már nem nagyon szerettem és ma már évi kétszer megyek el kb, öreg vagyok már, rossz a másnap, idegesítenek az idegen emberek, komoly kapcsolatban vagyok és nem akarok ismerkedni, úgyhogy én kiéltem ezt kb 2-3 év alatt :D

2022. nov. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Psycho ***** válasza:
83%

Nem mindegyik buli ilyen. Ízlések, pofonok. Van, aki így engedi ki a gőzt.


Én személy szerint a kisebb, szűkebb körű (értsd: 6-8-10 ember) házibulikat vagy kertipartikat szeretem, esetleg még valami beülős helyen való iszogatást. A szórakozóhelyek számomra nagybetűs NEM.


Azért szeretem így, mert 1) nem süketülök meg, 2) általában mindenkit ismerek, 3) nem heringparti.

Így érzem jól magam.

2022. nov. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én 22 évesen kiszerettem az egészből, az italból is, talán sosem rajongtam érte? Igazából max ilyen közös ivásokban vettem részt, az a 3 házibuli vagy mi a faxom is ilyesmi volt, csak az elsőn tróger volt a társsaság, másik ratyi volt, harmadik nem volt olyan rossz a társsaság véget, csak iszonyat odavágtam magam azon az estén.
2022. nov. 9. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!