Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Önsajnáltatást eltekintve, mi...

Önsajnáltatást eltekintve, mi értelme az életnek ha a világon lèvő összes ember gyűlöl vagy minimum hogy rosz benyomást kellt egy ismeretlenben?

Figyelt kérdés
Röviden az pszichológus ezt deríttette ki hogy ez a "súllyos" magány váltja ki nálam az eszméletlen dührohamokat.Szerintetek van erre megoldás?(Gyógyszereken kívül)
2022. nov. 10. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Például rájönni, hogy ez baromság. Speciel én se gyűlöllek.
2022. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kezdj el adni másoknak, idővel beindul az életed.
2022. nov. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves első, sajnos ez egyátalán nem baromság hisz ha logikusan nem lenne ez igaz akkor nem lennék így, az pedig hogy egy idegennek kiírsz egy olyan mondatot amit szerintem te magad is tudod hogy nem így van hisz mégcsak nem is ismerjük egymást.
2022. nov. 10. 16:33
 4/11 A kérdező kommentje:

2, es igazából az életem is odaadnám egy random embernek ha lehetséges lenne.

Én "megnyugtató" válaszokra vágytam hanem az igazságra...

2022. nov. 10. 16:36
 5/11 A kérdező kommentje:

A jövőmre gondolva ez egyátalán nem fog nálam megváltozni egyszerűen retardáltnak születtem akkor mégis mi értelme az egésznek?

Elegem lett mindenből hisz már fiatalon sz@r életem van, mégis mi értelme egy "csicskának"?

2022. nov. 10. 16:53
 6/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul egy mégnagyobb idióta anyám van akit legszívesebben összerugdosnék minden pillanatban hisz ő csesszett el ezért megérdemel minden rosszat
2022. nov. 10. 16:58
 7/11 anonim ***** válasza:

"Kedves első, sajnos ez egyátalán nem baromság hisz ha logikusan nem lenne ez igaz akkor nem lennék így, "

Dehogynem, ezt hívják tévképzetnek.

2022. nov. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És ezt mégis miből álapítottad meg hacsak nem is ismersz és nem tudod hogyan bánnak velem én már próbáltam kedves udvarias lenni és ìgy se lett jobb a helyzetem még hozzátéve introvertált vagyok de ezen kivül igyekszem magam szinte már "belerőltetni" a társadalomba hisz ha most ezt nem sajátítom el később mégrosszabb lesz...
2022. nov. 11. 02:17
 9/11 A kérdező kommentje:

Ráadásul valószinűleg átlag alatti inteligenciám van és ezért is depressziós vagyok hogy mégcsak racionális szempontból se vagyok képes önbizalmat szerezni az fáj hogy csak néha vannak jó ötleteim de azok is csak nagyon ritkák és nem teljesen "tiszták" ezt úgy értem, hogy ha megosztom mással az ötletem akkor mégha az alapja remek de a többit általában más pótolja én viszont szeretném legalább ezt elsajátítani, de úgy látom mindenben reménytelen vagyok, ezzel a tudattal hogy butának és magányosnak születtem képtelen vagyok megbírkózni az egész eletem során ez a kettő egymással csak váltakozik és sosincs semmilyen új.

Úgy látom esélytelen lenne belekezdenem egy fősuliba, mert attól hogy eddig volt egy kis motivációm tanulni ahoz nem elég, arra születni kell...

2022. nov. 11. 16:39
 10/11 A kérdező kommentje:
A legjobb igazából mindig azoknak akik vagy totál debilnek szültnek és mégcsak felse fogják az életük értelmét, mindig azok vanna szopóágon akik szimplán hülyék, felismerik hogy olyan ostobák mint a tyúk amin egy ideig van motivációjuk változtatni de végül csak később felismerik hogy épp ugyan olyan idióták mint előtte, én pont ebbe a kategóriába tartozom és én még nem láttam rá egy emberi példát hogy valakinek ilyen világlátása lehet..
2022. nov. 11. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!