Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tiktokon miért tiltják le az...

Tiktokon miért tiltják le az embert egy szimpla köszönésért?

Figyelt kérdés
Van egy jósnő, egy cig...asszony akit szoktam nézni, hogy liveol, jósolgat másoknak. Soha semmi csúnyát nem írtam neki, kérdezgettem a jóslásról, stb még a múltkori an, ma meg bementem a livejába, köszöntem neki, erre letiltott. Szerintetek miért?
2022. nov. 10. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
azért mert megjósolta hogy veled gondok lesznek
2022. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Mert idióták.

Én nyár óta nem nézek egy live-ot sem. Random nézegettem korábban. Beléptem az egyikbe. Kb egy percet se néztem belőle, kitiltottak. Írni se lett volna esélyem. Utána "kintről"néztem és azon röhögtek, hogy mennyire hatékonyak a moderátorok, mert a sokadik embert hajították ki.

Ezen ne bánkódj.

2022. nov. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Ha 0 követőd van, akkor automatikusan tiltanak általában. Ne vedd sértésnek, teljesen be vannak szarva a trolloktól, illetve a kritikától.


A Rozalindát nézted vagy a Csiki Ildikót? Tele van kamukéró jósnővel a TikTok...

2022. nov. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rozi nénit. De olyan rossz. Tényleg nem csináltam semmit. Követőm is van egy kevés
2022. nov. 11. 06:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már akkor is tiltok néha, amikor még semmit nem ír.

Ha látom rajta, hogy a Facebook/TikTok egyéb szarság oldalakakon a felszínes kapcsolatokat fontosabbnak tarja a valodinál... beteg.

2022. nov. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!