Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Engem miért nem hívtak táncolni?

Engem miért nem hívtak táncolni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy bulizós tipus, azonban a minap volt egy esemény, aminek részt vettem az after partyján az egyik barátnőmmel. Lényeg, hogy őt legalább öt fiú/férfi hívta táncolni, míg engem egy sem. Eddig átlagnál szebbnek találtam magam, (persze tudom hogy rengeteg szép lány van még a világon, de magam is közéjük soroltam) sokszor random megdícsértek az utcán emberek, kérdezték hogy modellkedem-e, az ismerőseim mind azt mondják hogy gyönyörű vagyok, én is jól érzem magam a bőrömben, és igencsak rosszul esett ez az eset, hogy engem nem hívtak táncolni, kb levegőnek néztek, míg a barátnőmet körberajongták. A barátnőm 168 cm vékonyabb testalkat, barna szem barna haj, én szőke haj kék szem 168 cm homokóra alak. Elsősorban fiúk véleményére vagyok kíváncsi, de a lányokét is szívesen várom.

20 évesek vagyunk mindketten



2022. nov. 11. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így látatlanban kb lehetetlen megmondani. Nyugi, nem vagyok nyálcsorgató pali, de kép nélkül semmit sem ér a kérdésed.
2022. nov. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a barátnőd azt hazudhatta nekik, hogy pasid van.


23F

2022. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mivel anonym oldal, így nem szeretném felfedni pontosan a kinézetem(még véletlen ismerősbe futok, az kellemetlen lenne😂) Nincs rajtam semmi testi deformálódás, nem nagy az orrom vagy nincs kiálló fülem, mellesleg adok magamra, ápolt vagyok,elegánsan járok mindenhova ( Szerintem egyébként nincs is csúnya ember, csak olyan aki nem ápolja magát és nem ad magára. ) Szóval ezért esett olyan rosszul és lepett meg 🥺
2022. nov. 11. 18:33
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy azért nem, mert nem tűntél nekik egy olyan lánynak, akit csak úgy lazán el lehet kérni egy táncra, vagy a kisugárzásodtól megijedhettek, hogyha egy határozott személyiségű lány vagy.
2022. nov. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Ezer meg egy oka lehet. Van ami számodra negatív csengésű, van ami igazán pozitív lenne. Melyiket szeretnéd hallani?

Szerintem amúgy nem lényeg. EZ egy eset. Így alakult, majd legközelebb táncolsz. A csúnya ember általában műveletlen és igénytelen, ezt nagyon jól látod.


Ha a másik lány nem volt elegánsan öltözve, akkor lehet a megjelenésed tántorította el őket. Túl komoly voltál nekik az adott szórakozóhelyhez.

2022. nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
"A barátnőm 168 cm vékonyabb testalkat" - Te voltál a kövér lány, ezért nem kértek fel. Lehet, hogy jól nézel ki, de ez a barátnőd köröket ver rád.
2022. nov. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha valóban szőke vagy-kék szemmel,én téged vittelek volna.Ez amúgy nekem gyanús
2022. nov. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6/7

60-61 kg vagyok. 🙃

2022. nov. 12. 12:30
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
#8 Az teljesen rendben van. Még az se zavarna, ha egy lány 65kg lenne egy ilyen magassághoz.
2022. nov. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
akkor kövér vagy és az volt a gond.
2022. nov. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!