Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nightclubokba (nem fétis...

Nightclubokba (nem fétis buliba) beengednek latex catsuitba, úgy hogy lenne rajtam maszk is? Picit fura, de nagyon élném ha kilógnék a sorból, de nagyon adnám. F/27

Figyelt kérdés

2022. nov. 29. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
3%
F/17 lesz az. Vagy inkább 12.
2022. nov. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Biztos,h nem .
2022. nov. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sima bulihelyekre nem biztos, mert a kidobók általában egy molylepke szellemi képességeivel és egy politikus egójával rendelkeznek és feltehetően a másodperc tört része alatt kezdenék el játszani a félistent aki élet és halál ura, hogy "Te így ide nem jössz be kiscsávó".

Esetleg egy tematikus buliba beengednének. Pl. szokott lenni Pesten csomó halloween-i buli, oda tuti bemehetnél így. Főleg, hogy az American Horror Story-ban is volt egy latex catsuit-os karakter, így még annyira fura se lennél, mint normál esetben. Most is voltam ősszel az Analog-ban egy Stranger Synths buliban ahol volt pár lakkruhás csaj, az se volt rossz. :)

De tavasszal meg jönnek a farsangi bulik, ott is van esélyed bemenni így. Bár ez mind invalidálja valamennyire amit szeretnél, hogy kilógj a sorból, bár talpig gumiban viszonylag ritkán látni bárkit még ilyen bulikban is... :D

2022. dec. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Halloweeni buliban voltunk már így, a barátnőmmel, ő dominának öltözött, én meg szolgának. Ez nem fétis buli volt szóval elég sokan megnéztek minket és jópáran odajöttek gratulálni h a mienk a legmenőbb jelmez. A vicc az h a valóságban a barátnőm a szubmisszívebb, csak lightosabb bdsm-et kedveljük, és csak a hálószobában. Viszont mivel régebben színészkedett, imádja az ilyen beöltözős dolgokat, ezért erre is rá tudott venni...
2022. dec. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!