Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Oltatlanok maszk nélkül...

Oltatlanok maszk nélkül bemehetnek kávézókba, teázókba? Vagy van erre valamiféle korlátozás?

Figyelt kérdés

2021. dec. 5. 09:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Zárt térbe mindenhol kötelező a maszk,akár oltott, akár oltatlan valaki
2021. dec. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Eddig melyik barlangban éltél? Csak mert elég rég óta fennállnak a korlátozások...
2021. dec. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Németországból érkeztem haza, ott még boltba is negatív teszttel lehetett menni. Idehaza viszont nem tudom mennyire komolyak a korlátozások, hogy oltatlanként beülhetek-e egy kávéra valakivel...stb. azt nyilván tudom hogy boltba kell maszk...
2021. dec. 5. 09:48
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Kávéra be lehet ülni, maszkot kell felvenni, mikor leülsz az asztalhoz elfogyasztani, akkor leveheted
2021. dec. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Annyi a korlátozás, hogy zárt téren és tömegközlekedésen kell a maszk mindenkinek, de nyilván amikor éppen iszod a kávét vagy eszel valamit és az asztalnál ülsz, akkor nem kell rajtad lennie.
2021. dec. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
3. Negatív teszttel lehet menni ott boltba ? Ez komoly ? Vagy csak vicc?
2021. dec. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem vicc, élelmiszerboltokon kívül minden más üzletbe még a munkahelyre is mindennap teszt vagy védettségi kell. De örülök hogy idehaza még nincs ekkora őrület.
2021. dec. 5. 10:05
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
Nyugi itthon semmi korlátozás nincs a maszkon kivül. Itt nem érdekel senkit, hogy nem hatásos az oltás és hullanak az emberek.
2021. dec. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Siman. Maszk kell csak, de sok helyen azt is leszrjak.
2021. dec. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Igen amúgy, a múltkor voltunk kávézóban, amikor felálltam kimenni a mosdóba (ami nem messze volt az asztaltól), akkor elfelejtettem felvenni a maszkot és senkit nem érdekelt. Amikor végeztünk és kimentünk, akkor sem volt rajtam arra a pár másodpercre.
2021. dec. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!