Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » November 1-től csak a tömegköz...

November 1-től csak a tömegközlekedési eszközökön terjed a vírus?

Figyelt kérdés

2021. okt. 29. 07:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
43%
Ott SE.
2021. okt. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
63%

Nekem valaki próbálja már meg elmagyarázni, hogy hogy van az, hogy annak is kell maszk, aki felvette a 2-3 oltást, holott elvileg véd és már jóformán lassan kötelező lesz. Most akkor véd vagy nem? Ha nem véd, akkor miért kötelezhetnek rá? De ha meg véd, akkor miért kell maszkot hordani? :D

Valaki tudja meddig tart még ez a cirkusz? Január körül azért vége lesz?

2021. okt. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
76%

Azért, mert hiába vagy oltva, attól még elkaphatod (tehát xart se ér az oltás) es tovább adhatod.


Én is be vagyok oltva 2x és épp tök beteg vagyok. Nem Covidos, csak náthás.

2021. okt. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
44%

Köszönöm a válaszod! :)

Én is hasonlóképp gondolom (1x vagyok oltva), ezért nem értem most ezt az új hülyeséget, hogy majd kötelezhetnek, amikor semmit sem ér, fogalmuk sincs szerintem róla, hogy mi értelme.

2021. okt. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
73%

"Nekem valaki próbálja már meg elmagyarázni, hogy hogy van az, hogy annak is kell maszk, aki felvette a 2-3 oltást, holott elvileg véd és már jóformán lassan kötelező lesz. Most akkor véd vagy nem? Ha nem véd, akkor miért kötelezhetnek rá? De ha meg véd, akkor miért kell maszkot hordani? :D"

1. Mert egyik oltás sem 100%-ban hatásos.

2. Mert sem idő, sem kapacitás nem lenne egyesével ellenőrizgetni az egyes utasok oltottságát.

2021. okt. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
83%

Én azt nem értem egyedül, hogyha ennyire gáz van, akkor múlt héten szombaton miért toboroztak ennyi embert össze békemenetre? A kormánypárti média egyenesen büszke volt, hogy milyen sokan voltak, míg az ellenzékin alig pár százan vagy ezren lezengtek szerintük.

6 nap alatt eljutottunk a sok ezres buszoztatott tömegtől a látogatási tilalomig és a maszkig?

Ha ilyen nagy a baj miért nem online és rádió, tv formában ment le az ünnepség? Miért nem arra kérték az embereket, hogy maradjanak otthon?

Meg valóban érdekes, hogy sokak 2x-3x oltva vannak és mégis kötelezik őket is a maszkra.

Felnőtt emberek vagyunk, mindenki el tudta dönteni, hogy beoltatja magát és normális életet él, vagy oltás nélkül vállalja a kockázatot a minden napokban. A gyerekekre nem igazán veszélyes, őket nem venném ide.

Miért kell újra a szabályozás? Ha az oltás véd, akkor miért hordjak maszkot? Aki nem oltott is valószínű a töke ki van a vírussal és szintén nem kér a korlátozásokból..

2021. okt. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

#2: Nem hiszem, hogy január körül vége lesz. Attól félek, hogy évekig így fogunk élni sajnos.


Én már csak azon nevettem, hogy a tömegközlekedési eszközön kell csak maszk. Persze örülök, hogy boltban vagy máshol nem kell, de ez egy vicc már. Újabb logikátlan intézkedések. Bezzeg míg a vadászati kiállitás meg a sok szr volt, ott még védettségi sem kellett. Most meg munkához is. Érdekes dolgok ezek.

2021. okt. 29. 07:26
 8/29 anonim ***** válasza:
27%

5!

Értem, hogy nincs idejük egyesével ellenőrizni őket, de pl aki be van 2-3x oltva egészen egyszerűen ne vegye fel a maszkot. Úgyis megint tele lesz minden rendőrrel / katonával, az ácsorgás helyett inkább szúrópróba szerűen elkérnek 1-2 igazolványt. Ennyi. Aki megússza és nem volt sem oltás, sem maszk, annak szerencséje volt éppen akkor. Előbb-utóbb úgyis lebuknak.

2021. okt. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
72%

7!

És szerinted, ha (szívből remélem) kormány váltás lesz tavasszal, akkor is marad ez az ostoba, logikátlan intézkedés sorozat?

2021. okt. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
#9: Na ez egy jó kérdés! Nem tudom...
2021. okt. 29. 07:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!