Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen Pesten az élet?

Milyen Pesten az élet?

Figyelt kérdés
Már egy ideje gondolkozom azon hogy felkoltoznek Pestre továbbtanulás celjabol,viszont sajnos egyedül mennek egyenlőre, később persze lehet lenne lakotarsam, valamint van 3 cicam velük se tudom mit kezdjek.Itthon nem hagyhatom őket mert depressziósak lesznek(szobacicak),valamint én sem bírnám ki nelkuluk😅aki macskabarat az megerti😅,viszont hurcolaszni se túl jó ötlet pláne nem 3-at,arra is gondoltam ha esetleg othagynam őket az albérletben és ilyen kis kamerán keresztül néznem őket itthonrol arra a két napra de ha meg tortene velük valami nem tudok felugrani Pestre szóval ezért is tetovazok.Valamint egy kicsit félek hiszen azért elég nagy város minden új lenne ráadásul egyedül hát nem is tudom.Ti mit gondoltok erről?Ti mit tennetek a helyenben?😅A válaszokat előre is koszonom!😊

2022. nov. 29. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hordozodobozban viheted a bkk-n (busz metro villamos trolli stb) es a vonaton is asszem. Senki nem szol
2022. nov. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit gondolok erről?

Ez egy nagy katyvasz.

2022. nov. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Hát ilyen fogalmazási készséggel inkább ne akarj továbbtanulni...


De most mi a kérdés? Nem hagyhatod egyedül a macskákat? Meddig nem lehet egyedül hagyni őket? Addig sem, amíg órára mész? Akkor veled és a macskáiddal valami komoly probléma van.

Mondjuk amúgy sem fogsz tudni 3 macskával albérletet vagy kollégiumot találni, szóval kuka is az egész, kivéve ha a szüleid tudnak neked venni egy saját lakást.

2022. nov. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes kommenteloknek😊
2022. nov. 30. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen egyetemre mész, Állatorvosiról például tudom hogy lehet állatot bevinni és az órák alatt is nálad leheznekz
2023. jan. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!