Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik országba lenne érdemes...

Melyik országba lenne érdemes kimenni 1-2 hétre, ha az ember szocializálódni, ismerkedni, barátkozni szeretne?

Figyelt kérdés

Ebben az országban nem lehet se ismerkedni, se barátkozni, engem meg a végtelenségig depresszál hogy senkim sincs a családomon meg 1-2 régi haveromon kívül.

Arra gondoltam, hogy jövőre az összekuporgatott pénzemből kimennék külföldre 1-2 hétre, kifejezetten azzal a céllal, hogy a turistáskodás mellett ismerkedjek, haverkodjak, netán csajozzak(?), mert jó lenne ha az én életemből se maradnának ki ezek, elvégre már 26 éves vagyok...

Angliában meg Németországban gondolkodtam első körben, de persze másra is nyitott lennék ha úgy adódik. Ezeken belül is London amit komolyabban nézegettem, ott van sok látnivaló, sok ember, és úgy tudom az angol csajoknak sincsenek teljesíthetetlen elvárásaik mint a magyaroknak ahhoz hogy legalább pár órára elmenjen valakivel valahova az ember.

Akinek van ezzel tapasztalata, megosztaná velem ha kérhetem?



2022. nov. 30. 01:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Angol, német megy? Akkor sok sikert.
2022. nov. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Angol majdnem anyanyelvi szinten, német meg alapfokon.
2022. nov. 30. 01:32
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Sehova, ha itthon nem megy az ismerkedés, idegen helyen még kevesebb esélyed van. Ilyen erővel elmehetsz egy idegen városba 10km-re, semmi nem változik, d olcsóbb.
2022. nov. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Itthon nem véletlenül nem megy az ismerkedés...

Olyan helyen próbálkoznék ahol esélye is van az átlagembernek. A világ kb. 200 országából itthon van a legkisebb esély ismerkedni.

2022. nov. 30. 01:52
 5/21 anonim ***** válasza:
59%

#3 Azért ezzel nem feltétlenül értek egyet.


Lehetséges, hogy angolul vagy németül nem kommunikál olyan jól a kérdező mint magyarul (sőt biztos) de ettől függetlenül az idegen nyelven való ismerkedés pont ezért hatásosabb lehet. A külföldi érdekesnek fogja találni, talán kicsit viccesnek is és a végén összebarátkozik majd a kérdezővel. Ráadásul a kérdező sem izgul annyira mert ha valami rosszat szól ráfoghatja, hogy nem anyanyelve az angol vagy német így nem értette tökéletesen a kérdést vagy összekutyult valami szót. Könnyebben kap megbocsátást, több mindent elnéznek neki.

2022. nov. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%
Igen itthon a kiscsajok elmennek "ismerkedni" es megvannak sertodve ha koszonsz meg bemutatjozol nekik. Angliaban pl legalabb dumalnak mielott lekoptatnak ezek meg bunkoznak. De azert persze kesobb latom tinderen ott gondoom nagyon bator. Na lenyeg, menj ki az orszagbol barmelyik iranyba normalisabban lehet ismerkedni mint itthon.
2022. nov. 30. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
Mediterrán országokban talán közvetlenebbek az emberek, pl Spanyolország, angolul kb mindenhol a világban tudsz érvényesülni.
2022. nov. 30. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hollandia..?
2022. nov. 30. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
"A világ kb. 200 országából itthon van a legkisebb esély ismerkedni." Amíg a világban látod a hibát, és nem magadban, addig sehol nem fog menni...
2022. nov. 30. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%

Erről (hogy itthon van a legkevesebb esély ismerkedni) valamiféle "statisztika" vagy "tanulmány" készült? A számosítás azt sugallja...

Ha tudsz ilyet, be tudod linkelni?

2022. nov. 30. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!