Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik országba lenne érdemes...

Melyik országba lenne érdemes kimenni 1-2 hétre, ha az ember szocializálódni, ismerkedni, barátkozni szeretne?

Figyelt kérdés

Ebben az országban nem lehet se ismerkedni, se barátkozni, engem meg a végtelenségig depresszál hogy senkim sincs a családomon meg 1-2 régi haveromon kívül.

Arra gondoltam, hogy jövőre az összekuporgatott pénzemből kimennék külföldre 1-2 hétre, kifejezetten azzal a céllal, hogy a turistáskodás mellett ismerkedjek, haverkodjak, netán csajozzak(?), mert jó lenne ha az én életemből se maradnának ki ezek, elvégre már 26 éves vagyok...

Angliában meg Németországban gondolkodtam első körben, de persze másra is nyitott lennék ha úgy adódik. Ezeken belül is London amit komolyabban nézegettem, ott van sok látnivaló, sok ember, és úgy tudom az angol csajoknak sincsenek teljesíthetetlen elvárásaik mint a magyaroknak ahhoz hogy legalább pár órára elmenjen valakivel valahova az ember.

Akinek van ezzel tapasztalata, megosztaná velem ha kérhetem?



2022. nov. 30. 01:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ha mar ez is kerdes, akkor jon a kovetjezo, hova, hogy, ez benazas. Igy nem erdemes.
2023. júl. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!