Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az orvosokat nem ellenőrzi...

Az orvosokat nem ellenőrzi senki vagy valami?

Figyelt kérdés

Van egy psziciháterem, aki pszichotikusnak titulált. Beírt mindenféle skizofrénia diagnózist meg mindent. Nagyon jó.


Rajta kívül voltam 3 másik független pszichiáternél több hónapokon át, és neurotikus (major depresszió, epizodikus szuicid ideológiákkal nálam) rendellenességet állapítottak meg, meg skiziod zavart.


Ez az egy doki, tart csoport terápiát is a kórházban, és már nem egyszer, sőt nem kétszer vagy háromszor fordult elő, hogy valaki kiment miatta, mert a stílusa ilyen flegma, provokatív, "mindenkinek van rossz napja" mondja ezt egy másik skizofrénnek aki éppen paranoid hallucináció közepette van vagy egy depressziósnak akinek szuicid hajlamai vannak.


Mindenkit antipszichotikumokkal kezel.


Depresszió szerinte egyfajta pszichózis.


Nekem is kínált haloperiodlt, clozapinet, risperidone, quetiapinet, de az antidepresszánsokat nekem kellett kérnem, mert tudom hogy az antipszichóktól lesznek kb. nullák (bocsánat) az emberek.


És mert én nem vagyok pszichotikus. Ezt tudja igazolni bármelyik családtagom, bármelyik pszichiáterem rajta kívül, bármelyik pszichológusom (3 db), plusz a háziorvos aki rendszeresen lát.


Egyedül azért járok hozzá, mert szinte mindent felír az ember, Ritalintól kezdve bármilyen benzodiazepine-t. Kb. egy dealer. és ugyanezen a véleményen van egy másik hozzá járó beteg is.


Nekem kell utána néznem a gyógyszer fajtáknak, majd kérni, majd én szabom meg a dózist az ogyei.gov.hu oldal által leírtak alapján a biztonság kedvéért.


Már egy ember említette, hogy ott kéne hagynom ezt az ürgét.



#qw3
2022. nov. 30. 12:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt azért sejtem, hogy valamilyen jó szándékkal akar segíteni az embereken, de rossz filozófiával.
2022. nov. 30. 12:33
 2/9 anonim ***** válasza:
6%

A depresszió egy nem létező betegség.

Nem ellenőrzik az orvosokat,mert ha ő megsértődik vége a világnak.

Lusta majmok,akik túl vannak fizetve de sírnak hogy kevés.

És pénzért cserébe hazudnak.

2022. nov. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, major depressziót értettem. Az meg létezik.
2022. nov. 30. 12:37
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

2-es hülyeséget ír, tisztára olyan, mintha pszichiátriáról írogatna. :-)


Természetesen a depresszió létező betegség.


Természetesen az orvosokat ellenőrzik. A szakmai felügyeletüket a megyei kormányhivatalok Népegészségügyi Főosztályai végzik (amit régen ÁNTSZ-nek, még régebben KÖJÁL-nak hívtak). Ha viszont egy konkrét orvossal van problémád, és még inkább annak veled való viselkedésével, akkor elsősorban a betegjogi képviselőt kéne felkeresned. Minden kórházban létezik ilyen, nyugodtan kérdezd meg a portást/telefonközpontost, hogy hol, vagy milyen tel.számon érhető el. De sok helyen ki is van írva a neve és elérhetősége.

2022. nov. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4


Természetesen az orvosokat ellenőrzik


Akkor ez az ember hogy fabrikálhat, hamisíthat diagnózisiokat amik nem is léteznek, és felír fokozottak ellenőrzött gyógyszereket, meg benzodiazepineket brutál mennyiségben?

2022. nov. 30. 14:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem létező.

Akit ilyen könnyen meg lehet vezetni,az csak ne magyarázzon!

2022. dec. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mire érted, hogy nem létezp?
2022. dec. 2. 12:42
 8/9 anonim ***** válasza:

A depresszióra.

Értem én,hogy miért mindig a tömegkakesz van igaznak titulálva.

Csak azt nem,hogy mennyi idő kell ahhoz,hogy valaki el is kezdjen gondolkodni.

2022. dec. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az semmi,nekem a gyerekorvos nem akart elküldeni vizsgálatokra, amikor több hétig folyamatosan fájt a fejem,mondván "hogy csak friss levegő kell" meg nem ivott eleget, aztán anyámnak elege lett elvitt egy magánkórházba ahol kimutatták, hogy a tejtől lehet bajom, visszamentünk az orvoshoz, nagy nehezen kikönyörögtünk egy beutalót a laktóz érzékenység vizsgálatra,ahol egy 3 órás vizsgálat után kimutatták, hogy jé, tényleg a tejtől vagyok rosszul. Persze ott is egy rossz gépet adtak,ami egyszer semmit sem mutatott, egyszer pedig egy 100 körüli értéket. szóval igen,ha az orvoson múlik akkor még mindig nem tudtuk volna meg mitől vagyok rosszul
2023. jan. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!