Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Amikor előadod, hogy a föld...

Amikor előadod, hogy a föld kerek es senki nem hisz neked, és többen vannak ellened, kommunikációs megoldások?

Figyelt kérdés

-Rájuk hagyod, hogy hülyének nézzenek a hülyék?

-Kitartasz bármi áron, bizonyítasz, "szögmérőzöl", és nem adod fel. De a birkatorvény szerint sem fog senki melléd állni, az sem, aki esetleg kezdi kapizsgálni.


Ennyi a repetrtoárom. Ami nem jó mert egyszer sem jutottam érvényre.

Van olyan ötlet, hogyan lehet ilyenkor jol kijönni?



#föld #szinten alul #többen egy ellen
2022. okt. 21. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Hát, a Föld nem is kerek, hanem geoid :)
2022. okt. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Na egy a 100 aki mélto vitapartner.

Csak ez a valoságban ugy néz ki hogy nincs egy sem.

2022. okt. 21. 14:37
 3/9 A kérdező kommentje:
*100-bol
2022. okt. 21. 14:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ha kiderülne hogy egy társaságban te vagy a leg tájékozottabb,én a helyedben még rájátszanék...pl jó ötlet lehet elmesélni hogy a föld csak messziről gömb,a valóságban elég szabálytalan golyó.De vannak az univerzumban teljesen szabályos,mértani gömbformák-talán a neutron csillag-aminek akkora a gravitációja hogy teljesen sima a felszíne.Ha elég meggyőző és érdekes amit mesélsz,akkor talán lesz olyan aki veszi a fáradságot hogy utána olvasson...
2022. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Tájékozatlan vagy! A Föld kocka alakú!
2022. okt. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És mindig megkérem, hogy bizonyítsák. Mert én ugye fejből most hirtelen 7 vagy 8 bizonyítékot tudok mutatni arra, hogy a föld geoid, de az ózonréteg szabályos kör (ezért látszik világűrből szabályos gömbnek). Erre ők csak hebegnek habognak, azt se tudják merre néznek épp.
2022. okt. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem hoznám fel nekik a témát, mert mint írtad meg se lehet őket győzni. Csak nagyobb harag lenne belőle. Az emberek, nem nagyon szeretik, ha valaki nem azt mondja, amit hallani szeretne. Megfogják jegyezni. Akkor minek? Ez csak egy téma. Szerintem, mond nekik szimplán, hogy : "Jó, hagyjuk"

Amúgy hogyan néznek hülyének? Sértegetnek?

De hülyék Istenem....

2022. okt. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vitatkozom hülyékkel, mert lealacsonyodom a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
2022. okt. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kiszállok a beszélgetésből. Amíg ezt nem tudom megtenni, addig rájuk hagyom.
2022. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!