Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valaki szeret téged, ha...

Ha valaki szeret téged, ha valakivel boldog vagy, mi viszi rá az embereket arra hogy azt magyarázzák neked teged senki nem szeret, a párod se szeret, meg ilyen bántalmazások?

Figyelt kérdés

#mások önbecsules rombolása
2022. júl. 12. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert hagyod és mert hallgatsz rájuk
2022. júl. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják érzelmi manipulációnak és leuralásnak. Az egésznek egyetlen célja van, hogy betörjenek/letörjék a szarvad. Hasonló, mint mikor párt keresel és azzal fárasztanak, hogy ilyen elvárásokkal örökké egyedül maradsz (csak azért, mert ők nem tudnak megfelelni neki). Vagy mikor vannak igényeid az álláskeresés során és azt mondják, így nem fogsz munkát találni (mert ők a feltétel nélküli szopásban hisznek csak, abban nem, hogy lehet egy munka érdekes és emberséges is).


Majd én azt tudom. Én ismerem a saját életem, magam és a benne élőket. Enyém a felelősség, hogy vállaljam a következményeit annak, ha valamit nem mértem fel reálisan, másnak ezzel nem kell túlóráznia. És az élet azt igazolja, hogy reálisan látom magam és azt, hogy mit várhatok az élettől, másoktól.


Magyarul le van szarva a pofájuk.

2022. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Égjenek csak el a saját poklukban.
2022. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Sortüzet az ilyen embereknek.
2022. júl. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!