Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem érdeklem az embereket?

Miért nem érdeklem az embereket?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a problémám, hogy úgy érzem, egyszerűen láthatatlan, érdektelen vagyok. Ha új társaságba megyek, mindig kedves, illedelmes vagyok, de úgy általában is, próbálok kommunikálni (de az a baj, hogy legtöbbször ez se megy). Aztán hirtelen hiába vagyok kedves, segítőkész, nem keltem fel senki érdeklődését. Ha valaki hozzámszól, azt csakis azért teszi, hogy megkérdezze nem láttam-e véletlenül xy-t. És most nem túlzok, szó szerint ez van. Ha valaki körbemosolyog egy társaságban, és elér hozzám a tekintete, azonnal komoly lesz, és lehetvad a mosoly. De mindenkivel így vagyok, mintha valami lepratelep lennék, a lányok körülöttem ölelgetik, csókolják egymást, és én hiába próbálkozok, mintha egy fertő lennék, úgy viszonyulnak hozzám. Örülök, ha visszaköszönnek, a múltkor listát is vezettem róla, mert boldog voltam, hogy 2 hét hiányzás után az egyik osztálytársam azt mondta nekem ,hogy "heló, rég láttunk" (ez gúnyból volt sztem...). A tanárok se tudják a nevem, nem tudnak felszólítani, csak nyekegnek, mint egy kutyának. Minden egyes napom maga a megaláztatás. Nevetek a vicceiken, próbálok bekapcsolódni a beszélgetésekbe, de soha senki nem hallgat meg, mintha láthatatlan lennék, és ugyanakkor egy undorító lepratelep. És ez minden egyes társaságban így van. Nincs kivétel.

Mit tegyek, hogy ez változzon, mi a baj velem? Undorodom magamtól, és egyszerűen úgy érzem mindenkinek csalódás okozom. A legjobban anyukámat sajnálom, hogy ilyen balfsz, bugyuta, szerencsétlen senki a gyereke, bár ő ezt sosem érezteti, neki én vagyok a minden.

Bocsánat, ha hosszúra sikerült, de nagyon köszönöm annak, aki mégis elolvassa. És előre köszönöm a válaszokat is.



2022. dec. 2. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem abból a szempontból más a sztori, hogy nekem mindig volt egy kisebb baráti társaságom suliban is, de ugyanezt éreztem. Nem akarom azt mondani, hogy én meg te is baromi különlegesek vagyunk, és hozzánk képest mindenki hülye, de én egy idő után nem hibáztattam, meg most sem hibáztatom emiatt magam. Egy idő után rájöttem, hogy egyszerűen baromi nehezen barátkozom, nehezen tudom elviselni mások baromságait és kevés ember van akivel azonosulni tudnék. Nem feltétlenül baj ez amúgy, csak valószínűleg ez nem fog változni és sosem leszel egy hatalmas társasági ember. Az hogy ez negatívum, vagy pozitívum, arról már szerintem nem lehet objektív véleményt mondani, nekem sok tekintetben inkább pozitív, de egyáltalán ne érezd azt, hogy emiatt veled lenne a baj. Szó sincs erről.
2022. dec. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne undorodj magadtol! Igenis is ertekes vagy, ne erdekeljenek ezek az emberek, kit erdekel, hogy a kozepszerueknek mit gondolnak. Majd megtalalod a tarsasagod, de kezdj el magaddal foglalkozni fejleszd magad, ne a kulvilagtol vard el a megbecsulest, hanem magadtol! Kezdj el sportolni, terembe jarni pl!

Amugy ha azt latja a kulvilag, hogy tavolsagot tartasz toluk vagy el is utasitod oket, akkor azok kozelednek... forditott pszichologia. Senki nem fog kozeledni olyanhoz akin azt latja, hogy remenytelen es mindjart ugrik minden kis jo szora, az idegesito. Ez olyan mint a tarsastanc. Ha feled lepnek te lepsz hatra, ha te lepsz elore, ok hatra. Amugy meg tok jol leirtad ezt az egeszet, amilyen helyzetben vagy, sokan nem kepesek igy kifejezni magukat, lejon, hogy intelligens vagy es humorod is van.

2022. dec. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóakat szoktam tapasztalni, vagyunk ezzel egy páran. A fentiek alapján egyszerűen nem vagyunk társaság közepe emberek amivel nincs semmi gond. Ne vádold magad. Tök jó hogy listát vezetsz az örömökről amik jókedvre derítenek. Jól teszed. Folytasd nyugodtan és azért arra is szakíts időt hogy elolvasd amiket összeírsz :)
2022. dec. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Semmit nem írtál most sem, ami felkeltené az érdeklődésemet, tényleg unalmas lehetsz. Annál csak egy rosszabb van, az állandóan nyavalygó típus, ez sem áll tőled távol.
2022. dec. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert, hogy nézel ki?

Hány éves vagy?

2022. dec. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első 3 válaszolónak a tartalmas és hasznos választ! 5-ös, 17 éves vagyok, és elég annyi, hogy nagyon csúnya. Kedves 4-es, mivel csak annyit ismersz belőlem, amennyit a fentiekben leírtam, nincs honnan tudd, de nem szoktam vadidegeneknek elpanaszolni az ügyes bajos dolgaim, se nem nyafogok, hogy ez nem tetszik vagy az nem tetszik. Egyértelmű, hogy nem úgy akarok ismerkedni egy társaságban, hogy az első percben elnyávogom, hogy jaj de fáj a derekam, milyen szar az élet, de utálom a sulit vagy ilyesmik.
2022. dec. 3. 14:30
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem aranyos lehetsz, ha ennek a pöcs 4esnek is ilyen normálisan válaszoltál.
2022. dec. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Enis ilyen vagyok, bar en utalok emberek kozott lenni
2022. dec. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!