Ez ciki?

Figyelt kérdés
Ciki ha 20 évesen még nem voltam szilveszteri buliban?

2022. dec. 4. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem ciki. Ha nem szeretnél bulizni, nem muszáj menned soha.
2022. dec. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. dec. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, nekem pl csak 30 éves koromban vokt szülinapi partym először, de nem éreztem, hogy olyan sok minden kimaradt volna. Szilveszterezni úgy igazán én sem voltam 20-21 éves koromig, mert a többségnek az volt a nagy ünneplés, hogy annyira leitták magukat, hogy kb detoxikálóba kerültek, a másik fele meg nonstop enyelgett vmelyik sarokban. Kb. 25-26 éves koromban kerültem végre olyan emberek közé, akikkel lehetett értelmesen is mulatni. Társasjáték, biliárd, darts, nasizas, mértékkel iszogatás, sok-sok értelmes beszélgetés, hülyülés. De kinek mi... Lehet, másnak ezek unalmas dolgok lennének.
2022. dec. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as, nekem is inkább ezek tetszenek amiket leírtál
2022. dec. 4. 16:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És nincsenek olyan emberek a környezetedben, akikkel tudtok egy ilyesmi közös bulit szervezni? Tök mindegy, ha nincs akkora baráti köröd, akkor testvérekkel, unokatestvérekkel, stb., olyanok legyenek ott, akkikel jól érzed magadat. Csak szervezés kérdése az egész. Egyetemre jársz esetleg? Lehet, ha felveted az ötletet egy pár szaktársadnak, simán összejöhet egy buli az albértletben. 🙂Pókerezni, römizni, társasozni, activityzni, stb. sokan szeretnek. Néhány ragcsat, innivalokat meg közösen is tudtok venni. 1 üveg pezsgő + 1 üveg gyerekpezsgő, hogy mégis legyen mivel koccintani éjfélkor. Ha vannak lányok a csapatban, ők megcsinálhatják az ünnepi dekorációt, fényeket. Tök jó dolgokat lehet összehozni. 🙂
2022. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Eddig a családtagjaimmal csináltam ezeket
2022. dec. 4. 16:13
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az is jó, én is inkább a családommal szeretek szilveszterezni. A petárda- és tűzijáték durrogtatástól frászt kapok. 😑 Az a pár bulizós szilveszter meg nem feltétlenül úgy sikerült, ahogy szerettem volna. Így marad a család. Néha uncsik, de ők legalább vannak nekem. ☺️
2022. dec. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 he84 ***** válasza:
73%
Egyáltalán nem ciki, ne érzed így mások miatt, ha netán így van. Persze ha magányos vagy, akkor töltsd majd együtt valakivel a Szilvesztert, persze ne egy random idegennel, hanem egy családtaggal, vagy egy baráttal. Én 30 éves elmúltam már és soha nem voltam buliban se Szilveszterkor, se máskor, mert nem vagyok bulizós és típus és mert még nem volt olyan, hogy valaki elhívott volna. Ha egy barátom elhív és biztonságban érzem magam mellette a bulin is, meg hogyha nem kényszerítenek, nem győzködnek a sok ivásról, akkor rendben van. De ettől még magamtól nem vágyok és soha nem is vágytam bulira. Nem kell mindenkinek buliznia.
2022. dec. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az.
2022. dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!