Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez probléma lehet? Érez...

Ez probléma lehet? Érez valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
Amikor elmegyek/kimegyek pl. a boltba, utcára...stb. Ahol ismeretlen emberekkel találkozok mindig zavart leszek és menekülni próbálok. Töbször attól félek, valamelyik ismerősösömmel összefutok. (Rengetegszer azon gondolkodok mit gondolhatnak rólam pl. az utcán szembejövő emberek. Tudom. Rossz szokás..)Ugyanakkor a közvetlen családtagjaimmal, barátai körömben semmi ilyesmi nincsen bennem. Sőt szívesen nyitok idegen emberek felé is ( általában akkor ha ők ott vannak mellettem, de sokszor nélkülük is), és sok mindenkivel jóban vagyok/ismerek. De ha a barátaim hívnak valahova, sokszor lemondom, mert egyszerűen nincs kedvem elmenni. Kétes érzések vannak bennem...és nem tudom, hogy ez probléma-e esetleg. Valaki érez hasonlót? Minden választ szívesen várok a témával kapcsolatban. :-D
2022. dec. 6. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik számomra, van benned egyfajta kettősség a szociális viselkedés/ és kapcsolatok terén, talán enyhe depresszív hajlam is. Persze abszolút laikusként válaszolok, vagyis ez inkább egyfajta homályos találgatás, semmint érdemi válasz, ám ami biztos, kellene neked egy szakember véleménye.
2022. dec. 7. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elsőnek.: Nagyon szépen köszönöm az értelmes választ!
2022. dec. 9. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!