Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi olyan gáz abban hogy...

Mi olyan gáz abban hogy valaki 22 évesen nem szereti a bulikat?

Figyelt kérdés
Iszonyú fárasztónak tartom, ha most nem kéne ébren legyek tuti bevágnám a szunyát, hiába ittam 3 energiaitalt és 2 kávét, pedig 11 kor keltem kb. Túl sok ember. A nagy többség zenei ízlésem pedig nagyon eltér az enyémtől és úgy sem azt hallanám amit hallgatni szeretnék. Nem is szeretem az alkholot, hazánkban pedig nagy kultusza van az alkoholizmusnak.
2022. dec. 16. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem semmi.
2022. dec. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
semmi, én se szeretek bulizni, nem szeretek társasággal lógni
2022. dec. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Azoknak gáz, akiknek semmi egyébből nem áll az életük, mint a másikkal foglalkozni. A bulizás, ivás hányásig, esetleg kábszi az életük, más nincs. Ezen kívül meg úgy érzi feltétlen meg kell mondania, hogy TE, akihez senkinek semmi köze és neked sincs semmi közöd a bulimániásokhoz nem bulizol.. Aki kicsit értelmesebb úgyis vagy elkönyveli, hogy oké, te nem vagy bulizós fajta, vagy magában fortyog.
2022. dec. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Számomra egyenesen taszító mikor sok hullarészeg egyén vonaglik színvonaltalan tuctuc zenére, fetreng a földön, verekedik egymással, hajnalban meg összehányja a fél várost, mindezt sokezer forintért. Hogy ebben mi a szórakozás sokaknak, azt sose fogom megérteni, én sose voltam buliban és egy percig nem is hiányzott soha.
2022. dec. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Semmi baj ezzel. Én sem szeretem, bár nekem van amikor jól esik, de soha nem volt az a minden hétvégén bulizó fajta.
2022. dec. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
22 éves koromra már én sem szerettem, kibuliztam magam 18-21 korom között :D
2022. dec. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!