Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális az ha valaki nem...

Normális az ha valaki nem szereti, nem igényli a bulizást, társaságot?

Figyelt kérdés
A lányoknak mi a
2022. ápr. 21. 07:53
 1/7 A kérdező kommentje:
A lányoknak mi a véleménye az ilyen fiúkról?
2022. ápr. 21. 07:54
 2/7 anonim válasza:
62%

Szia! Én is totálisan IL,én vagyok és voltam. Egyszer kipróbáltam és köszönöm de nem.


Vannak olyan lányok, akik ugyan így vannak. Azoknak nagyon fogsz imponálni. De akik bulis típusok, azokat szerintem messze kerüld el, mert nem mész el velük, így nem tudod mi történik, és az lesz hogy "képtelen vagy elmenni vele"


20/F

2022. ápr. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Normális, én lányként nem szerettem. A mai napig nem szeretem. Már hajnali kettőkor hazaindultam, olankor próbltak visszafogni, hogy maradjak még, de nem próbálták meg logikusan felfogni, hogy vszeg azért jövök el, mert nem érzem jól magam a bulian, ezért felesleges erőszakkal ott tartani, hogy még pár óráig ne érezzem ott jól magan.


Most meg kilenc körül le is lépek, megvan a magánéletem, a családomés mindig korn kelek, ezért korán fáradt vagyok, énszeretem ezt az életet, hogy nappal élek, este alszom. :)

2022. ápr. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A mai "erkölcsi normák" árnyékában egyáltalán nem veszít azzal semmit sem egy ember, ha nem járkál rendszeresen kisstílűen képmutató, anyagias, neveletlen emberek közé - "jól érezni" magát.
2022. ápr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Normális, nincs ebben semmi extra.

Általánosítani meg nem kell, vannak szintén introvertált lányok, lányok, akik nem szeretnek bulizni stb. nekik nyilván ez szimpatikus, aki szeret bulizni, annak nem

2022. ápr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. ápr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A bulizást nem baj, de a társaságot se ? Semmilyen körülmények között ?


Akkor baj.

2022. ápr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!