Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Várjátok a karácsonyt? Ha...

Várjátok a karácsonyt? Ha igen miért igen ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
És szilveszterkor be fogtok rúgni, mentek bulizni?

2022. dec. 23. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A karácsony hangulatát szeretem, meg hogy a gyerekek örülnek annak, hogy együtt vagyunk, meg az ajándékoknak. A karácsony előtti eszetlen rohanást, tömeget nem szeretem.

Baráti társaságba megyünk, nem fogok berúgni, sosem rúgok be, nagyon kevés alkoholt fogyasztok, inkább kóstolás szinten.

2022. dec. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem mert mandulagyulladádom van, + vizsgaidőszakom :D
2022. dec. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem ezeket az ömlengős, képmutató, rongyrázó, mesterségesen fenntartott alkalmakat.
2022. dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
várom, hogy vége legyen, de magát az ünnepet nem várom, én se szeretem a "mesterséges" ünnepeket, szilveszterkor valószínűleg a barátnőmmel leszek, még nem tudom hol és milyen formában, de berúgni biztos nem fogunk, nem attól jó valami, hogy mértéktelenül iszunk
2022. dec. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a karácsonyt, de most dolgozok, még 28.-ig itt vagyok ausztriában mint idős ápoló és még egy hosszú sornyi unalmas vallásos tradició és kinos rokoni látogatás vár rám, szóval ... nem igazán.
2022. dec. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Várom. Bár az évek alatt már megtanulhattam volna hogy amit várok az egy álomkép, mert ebben a rohanó/rohadó világban nem találok olyat, aki tényleg lenyugodna erre a pár napra, tényleg tiszteletben tartaná hogy a 365 napból ez a 3 nem arról szól (nem arról kéne szólnia), hogy biznisz, meg legyünk túl rajta minél hamarabb, hanem tiszteletben tartsa az übnepet, hogy együtt legyünk anelkül hogy egymást vinnénk a sírba és hoznánk neki az idegbajt.

Valószínűleg elfelejtettük, hogyan kell masokkal együtt lenni, úgy hogy az minőségi idő legyen a másiknak is meg nekünk is. Bár mit vartunk, hiszen ehhez napi szintű gyakorlás kéne kábé, arra meg ugye kinek van ideje. A munka meg a profit fontosabb, mindegy az, hogy teljesítményhez egeszséges családi hátter is szükséges, meg hogy munkából legyen hova hazamenni.

De ugye tudjuk, hogy ha a munkának élünk, akkor nem is kell hova hazamenni. Ez is egy megoldás.

2022. dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Várom, de pillanatok alatt elmúlik, mert az idő gyorsan telik és már az egész csak marketing amúgyis.
2022. dec. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen is, meg nem is... Holnap megyünk moziba, és apa csinál gyrost, azt várom. Meg a fa díszítés is jó lesz. Az ajándékaikat is szeretném már odaadni, hogy láthassam a reakciójukat (az én ajándékom a mozi, úgyhogy amiatt nem izgulok). De a kötelező rokon vizitet inkább hagyjuk. Hála istennek csak nagybátyámékhoz megyünk, de az is elég lesz. Minden évben kussban ülök 4-5 órát, mint a befőtt, mert olyan témák vannak, amikhez nem tudok hozzászólni. Remélem legalább uno-zunk majd, vagy valami...
2022. dec. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A karácsony egy qrvanagy képmutatás. Versengenek, ki milyen drága ajándékot adott-kapott. Készülnek a jól beállított szelfik, amelyeknek célja, hogy megnyerjék a "mi vagyunk a legtökéletesebb család" versenyt. El kell játszani, hogy mennyire szeretünk mindenkit. Hányinger már az egész...
2022. dec. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit én látok a karácsonyból: mindenki meg van hülyülve, az emberek ingerültek, frusztráltak. Mindenki költekezik feleslegesen, túlfőzi magát, aztán dobálják ki a kaját kilószámra. Magukra erőltetnek egy vidám álarcot, felszínes, mesterkélt beszélgetéseket folytatnak az asztalnál. Valójában meg már alig várják, hogy a vendégek végre elhúzzanak, el lehessen köszönni újabb egy évig a kellemetlen csaladtagoktól. Az egész egy fölösleges stresszforrás. Egy aljas társadalmi elvárás, ami azt érzékelteti, hogy neked boldognak KELL lenned, úsznod a szeretetben és jó nagy családod kell legyen. Nem csoda, hogy ilyenkor többen lesznek öngyilkosok!
2022. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!