Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Várjátok már a karácsonyt? Miért?

Várjátok már a karácsonyt? Miért?

Figyelt kérdés
Karácsony <3

2015. nov. 8. 15:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Vagyis, várom-e a vizsgaidőszakot?

Nem.

Amúgy a Karácsonyt várom, mert szeretem, bár jobb lenne ha lenne egy párom.

19f

2015. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Varom: mert 1. kozos karacsonyunk lesz az uj otthonunkban, szulok nelkul, kulfoldon. Szeretek dekoralni , sutni fozni.

Nem varom: hianyozni fog a csaladom.

2015. nov. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Igen, megyünk haza anyuékhoz, de előtte még egy napot út közben Bécsben leszünk az Adventi vásáron.

Mi az utóbbi két évben kettesben karácsonyoztunk külföldön, ezért megyünk haza.

21N

2015. nov. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 #Nikii ***** válasza:
100%

Én nagyon^^ az egésznek úgy szeretem a hangulatát és hogy mindenki kedves és megértő mindenkivel ,a sütés-főzések ,együtt van a család, ajándékok, szünet...

Csak az utána lévő időszakot nem szeretem amikor hirtelen vége és olyan hiány éreztem van... és a január- február mindig olyan unalmas és monoton:(

2015. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én már várom :)


Szeretek díszíteni, a karácsonyi zenét hallgatni, nézni bentről a hóesést, karácsonyi vásárban nézelődni.


De azt nem szeretem, hogy november eleje van és a pláza már ki van díszítve..

2015. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen -> végre nem kell dolgozni, foglalkozhatok végre a vállalkozásommal.
2015. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%

Nem, nem várom. Egyáltalán nem. Ebben is már csak pénz van. Tiszta nyűg kitalálni, hogy kinek mit meg mennyiért. Azt se szeretem amikor jönnek a rokonok. Kötelező vigyorgás meg beszélgetés meg még a neveletlen, őrjöngő unokahúgomat is el kell viselnem. A másik unokahúgomnak meg a mostohatestvérét, azt a sátáni gyereket, akit az anyja nem bír megnevelni.


Amúgy a díszítgetést szeretem. Mást ebben az egész hülyeségben nem.


20/L

2015. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem várom. Nem vagyok vallálos. Nekem ugyan olyan nap mint a többi (illetve valamivel rosszabb), valószínüleg dolgozni fogok.
2015. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem teli van álszentséggel. Az emberek gyűlölik egymást ilyenkor meg megy az így szeretlek úgy szeretlek..
2015. nov. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én csak a jó kaják,jó sütik miatt várom.

Meg ilyenkor szépen feldíszítjük az egész lakást.Égők mindenhol és tök jó például leülni a nappaliba beszélgetni egy forralt bor,puncs,forró csoki társaságában és nézni ahogy esik a hó :) Hangulat jó.


Nálunk rokonlátogatás annyi,hogy egyik nap egyik mamáékhoz megyünk,ott vannak unokatesómék is. Másnap másik mamáékhoz.Eszünk,beszélgetünk,ajándékozunk és ennyi.Jön a szilveszter,amit rohadtul nem várok :/ Tavalyi piszok szar volt.


Aztán január első második felében leszedjük a díszeket,ilyenkor üresnek,kopárnak tűnik az egész lakás.Vissza térnek a szürke hétköznapok és alig várja az ember a tavaszt.

2015. nov. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!