Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt már veletek olyan hogy...

Volt már veletek olyan hogy éppen wc-n ültetek és akkor vettétek észre hogy nincs wc papír?

Figyelt kérdés

Mit használtatok?

Sürgős lenne.



#kaki #hasmenés #WC #elfogyottapapír #valakimentsenmeg
2022. dec. 23. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Töröld bele a pólódba
2022. dec. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Hol van az a WC? Ha otthon, akkor semmi gáz, lemosnám magam a kádnál vagy hoznék papírt a kamrából vagy ahol éppen van.

Mivel lassan éjfél, így gondolom otthon vagy, szóval no para.

2022. dec. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Semmit. Ha nem otthon voltam, és nem volt a táskámban papírzsepi, semmit nem tudtam használni. Sajnos, volt ilyenre példa... aztán megnéztem, a többi fülkében sem volt papír, szóval tényleg szívás volt. Mit tudtam tenni, bugyi fel, fintorogva haza, aztán egyből fürdés.


Ha otthon nincs, akkor sincs para, mert a közelben van papírkéztörlő, abból szakítok.

2022. dec. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Nálam ugyanabban a helyiségben szokott lenni a csomag, szóval teszek kb. 2 lépést.
2022. dec. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Mint a 4-es.
2022. dec. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Nos, ilyenkor a zokni bizony életmentő tud lenni. 😉
2022. dec. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Munkahelyen történt. Felhivtam kollégát, hogy szerezzen papírt. Utána egy darabig kaptam az ívet 😁
2022. dec. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Munkahelyen, ha nagyon gáz lenne, kiszólnék valakinek, hogy segítsen legalább néhány kéztörlővel. Otthon meg nem értem, mi a megoldhatatlan.
2022. dec. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindig van nálam zsepi.
2022. dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!