Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kiálhatunk bátran és büszkén...

Kiálhatunk bátran és büszkén ki jelenthessük hogy a mai magyar fiatal generáció más mint az eddigiek?

Figyelt kérdés
ezt a generációt már nem lehet rabszolgaként kezelni nem mennek el minimálbérért robotolni és sokkal békésebb okosabb generáció nem megvezethető és kiálnak a béke mellet
2023. jan. 4. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Vicces vagy.
2023. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Kérdezz meg egy 80 éves bácsit, hogy mi volt a véleménye régen a mostani 60 éves generációról. A 60asat a 40esről és így tovább..

Minden generáció szidja az utánna lévőt a végtelenségig..

2023. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Kezdjük ott, te írástudatlan hlyegyerek, hogy eleve dolgozni sem megy el ez a "nekem minden jár" generáció.
2023. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

"ezt a generációt már nem lehet rabszolgaként kezelni nem mennek el minimálbérért robotolni és sokkal békésebb okosabb generáció nem megvezethető és kiálnak a béke mellet"


De aranyos vagy. A fizetetlen gyakornoki pozíciókra 30-50 ember jelentkezik kb minden céghez. Pedig vannak országok, ahol ez konkrétan illegális. Anno jelentkeztem szakasszisztensnek. Azért nem kaptam meg az állást, mert bruttó 200-at kértem és az sok volt. Az interjúztató szerint mindenki ez alá alkudott. Akkoriban 400 bruttó körül kerestem, így is lementem volna 8 órás munkáért a fizetésem felére és kevés volt, mert nálam mindenki nagyobb csicska volt. Ne vicceljünk már...

2023. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tényszerűen igaz (megmérték), hogy egyre butábbak az egymás után következő generációk az utóbbi pár évtizedben. Ez a kérdés amúgy ennek egy újabb bizonyítéka.
2023. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5.Hol mérték? Minden generációban vannak buta emberek.
2023. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem egyre ostobábbak, egyre jobban lehet őket hülyíteni, lásd digitalizáció.
2023. jan. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%

Mondjuk pont az öregek és a digitális analfabéták a legnagyobb konteós beteg állatok


A mai világ már skillneket igényel, nem egzakt ismereteket. Nem tudsz boldogulni két lábon járó lexikonként, mert hülyeségekre pazarlod az időd - energiád.


Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem hülyébbek, de nem emiatt.

2023. jan. 5. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Az idősebb generáció szerint kik voltak a legokosabb generáció?
2023. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Az ősember. Az előtt már csak a majom volt.
2023. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!